Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem sminkel nem...

Ha egy lány nem sminkel nem csinál semmit a hajával és átlagosan öltözik az már nem is jó nő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
de
2011. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha szép akkor de :)
2011. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik, hogy jó nő-e. Sajnos a lányok zöme azt hiszi, ez a döntő, pedig nem. Ha látszik egy "csak" átlagos lányon, hogy elfogadja a külsejét olyannak, amilyen, kiegyensúlyozott, és ettől lesz egy természetes kisugárzása, ettől lesz vonzóbb az agyonsminkelt műlányoknál. Legyen tiszta, ápolt, legyen egészséges önbizalma, szerintem ez a legfontosabb.
2011. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se sminkelek, hajam max összefogom, úgy öltözök ahogy kényelmes, de igen is jó nő vagyok:)
2011. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De igen lehet jó nő,viszont azt mindannyian tudjuk,hogy az általad felsorolt dolgok mennyit dobnak egy nőn:)
2011. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

persze hogy lehetsz ettől jó nő ! De azt az egyet nem értem hogy "agyon sminkelt műlány" szval ebből azt lehet kivenni hogy minden lány aki sminkeli magát már egy hülye p....a akinek feltűnési láza van.

(csak ennyit tennék hozzá).

2011. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsónak: az agyon sminkelt műlány nálam az a kategória, ahol a saját arcvonások már elvesznek. Hány olyan tizenévest lehet látni, akinek a haja tövénél látszik az alapozó széle? 12-13 évesen vastag vakolat az arcukon, igazán nem tudnak sminkelni, de magukra kennek mindent, amit lehet. Na, ezek az agyonsminkel műlányok, akik 10 évvel idősebbnek akarnak látszani a koruknál.

Egyébként nem vagyok sminkellenes, de mindent a normális határon belül. Természetes, ha valahol meg kell jelenni, legyen rendbe téve az arca, de az a szép, ha valakinek az arcán az előnyös részek ki vannak emelve, a kevésbé előnyös elfedve.

A normális hétköznapokon, suliban az a jó smink, ami nem is látszik. Nyilván egy pattanást korrektorral lehet takarni, de könyörgöm, ne műszempillával, műkörömmel menjen az általános iskolába, és az legyen a legnagyobb bánata, hogy tesiórán leesett a szempillája, esetleg letört a műkörme.

2011. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!