Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az olasz lányok tényleg igy...

Az olasz lányok tényleg igy néznek ki?

Figyelt kérdés

Sötétbarna haj, sötétebb bőr, kék szemek?


Mi jellemző az olasz lányokra? Hogy néznek ki?

Képeket is lehet!


2011. jan. 18. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Változatos előfordul mindenféle variáció, de a jellemző inkább a barnább bőr, barna haj, barna szem, de nem lehet általánosítani, hogy minden olasz lány olyan, mivel lehet Olaszban olyan lány is akinek vmelyik őse mondjuk északi tipusu ember és pl. pont arra ütött..
2011. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mediterrán típusúaknál kék szem? Gondolkozz.. :)

Amúgy úgy van, ahogy az előttem lévő leírta. Ismerőseink voltak kint, és azt mondták, hogy koszosak voltak..

2011. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barna haj, barna szem az általános, de náluk is keveredtek a népek, úgyhogy vannak szőke és kék szemű olaszok is... sőt, találkoztam már fekete hajú, világos bőrű, zöldeskék szemű olasszal is :D
2011. jan. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én nem rég (1éve) voltam olaszországban. A lányok haja sötétbarna vagy fekete a börük sötétebb a szemüket nemtom. DE egy biztos a legtöbb olasz lány nagyon jol néz ki!
2011. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én voltam Olaszországban, és hát igen, legtöbbször így néznek ki. De gyönyörűek :D
2011. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: tényleg változó típusok vannak ahogyan leírták, az egy hatalmas nagy baromság, hogy koszosak, mert tiszták, és nagyon szépek. Nem lehet általánosságban fogalmazni sötétbarna haj, kicsit sötétebb bőr (napsütés) barna szemek. Nekem a barna hajú, fehér bőrű olasz lányok tetszenek azzal a jellegzetes arccal együtt.
2012. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már írtam választ tudom, de eszembe jutott hogy láttam egyszer egy Lancia Delta reklámot, és abban lehetett látni egy igazi gyönyörű olasz lányt (a tengerészgyalogos ruhában). Nem tudom, hogy ki fogja megnézni, hiszen már több mint egy éve kiírt szavazásról van szó, de mindenki ebből inuljon ki:


Íme a link: http://www.youtube.com/watch?v=ENeZw6Hrwgw

2012. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!