Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csuklón milyen tetoválások...

Csuklón milyen tetoválások néznek ki jól?

Figyelt kérdés

Olyanok irjanak, akiknek van tetkójuk vagy szeretnének lécci :)) kiváncsi vagyok, nektek milyenek tetszenek, ugyanis nagyon szeretnék egyet :)

ja és ha lehet, akkor linkeljetek :P köszike :P


2011. okt. 18. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a csillag nagyon gagyi!
2011. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szeretnék egy tetoválást, van is nagyon kedves és főképp nagyon tehetséges ismerősöm, aki megcsinálja. Az ő jó tanácsa mindenképp megszívlelendő: SEMMIKÉPP ne azt nézd, mi tetszik másoknak, itt nem számít, mi "divatos", stb., ezt egy életen át viselni fogod, ráadásul ezek szerint Te olyan helyen, ahol szinte egyből ki lehet szúrni. Ahelyett, hogy mások véleményére hallgatnál, varrass magadra valami olyat, amit TE szeretnél magadon látni, ami jelent számodra valamit. :)


Remélem, jól sikerül, szép tetoválást Neked, viseld majd egészséggel. :)

2011. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én pont a csillagon gondolkozok. :S akartam is kiírni kérdést, de így már nem.

[link] és mindkét csuklóra. Nagyon gáz?

2011. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a csillaggal csak annyi a baj, hogy annyira jellemzően az utóbbi pár évben divatos.


Olyan, mint pl. a nonfi a derékon, amiről most az sikít, hogy "a 90-es években olyan divatos voltam, hogy na még!"

2011. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy 5 centis violinkulcs van a csuklómon :)
2011. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Olyan, mint pl. a nonfi a derékon, amiről most az sikít, hogy "a 90-es években olyan divatos voltam, hogy na még!"


ööö nekem a derekamon van, akkor is szexi volt, és most is szexi. Én imádom, hogy ott van, és így akár strandon, akár buliban, akár ha valahol csak kicsit kilátszik, látják, hogy egy tökös belevaló csaj vagyok! Amúgy a férjemtől kaptam, szülinapi ajándéknak.

Vagányabbnak érzem magam, s nem bántam meg.

amúgy meg a divat forgandó, ha most nem divatos szerinted, pár év múlva az lesz...


Csuklón nagyon tetszik a tetkó, monogrammon gondolkodom, valami szép (akár cirádás, alig olvasható) betűtípussal.

2011. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, tudom, hogy semmi beleszólásom sincs, de ha már akarsz tetoválást akkor konkrét dolgot akarjál, mert így semmi értelem. Ez tipikusan "akarok egyet , mert menő, de nem tudom mit" hozzáállás.

Egyébként nekem az egyszerű dolgok jönnek be csuklón, feliratok, idézetek, vagy olyan, ami mondjuk körbe ér, de nem ezek a nonfiguratív vackok, hanem valaminek a jelképe :) de mielőtt itt kiválasztanál egyet gondold végig, hogy tényleg azt akarod e magadra, semmi értelme azért csináltatni, mert hirtelen épp akarsz egyet. És azt is vedd figyelembe, hogy lehet, hogy most a csillag a menő, de pl 10 éve minden lány a csípőjére akart, ami manapság már cikinek számít.

2011. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

félreértetek:

nekem már megvan, hogy mi lesz a csuklómra tetoválva :)

én csak kiváncsi voltam, h másoknak mi jön be, mit tetováltatnának magukra :)))

2011. okt. 19. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!