Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire tartós a gyantáztatás...

Mennyire tartós a gyantáztatás (hát+mellkas)? (lent még)

Figyelt kérdés

Pasi vagyok és hát a szőrösebb fajta,ami annyira nem is zavar, csak az hogy tényleg mindenhol.

Ami nagyon zavar az az,hogy a hátamon a pólók nyakánál kikandikál, és hát az nem sexy, meg ha ujjatlan pólot vagy trikót húzok a vállamnál levő szőr látványa sem szép annyira. És hát a gyantára gondoltam először, talán az a legtovább tartó, de nem tudom kb mégis meddig, mert ha nem sokáig akkor inkább sporolok a végleges szörtelenítésre.


ILLETVE az érdekelne még ,hogy mondjuk a hátam teljesen lecsupaszítanám, de a mellkason azért jól áll a szőr, ezért gondoltam talán ott maradhatna, csak nem tudom olyan van e hogy mellkas fazonírozás vagy mi?


Kösszi, és bocs a hosszúságért, de remélem érthetően írtam!!!


2011. jan. 21. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, a lábamat szoktam gyantáztatni. Gyantázás után kb. 1-2 hétig teljesen szőrtelen, és olyan 3 hét után kezd el újra nőni, de még az sem vészes. Tehát havonta szoktam gyantáztatni. A gyantázás előnye, h gyökerestől tépi ki a szálakat ->egy idő után ritkul/vékonyodik a szőr. Régebben én is gondolkodtam a végleges szőrtelenítésen, de egyrészt nagyon drága, másrészt rengeteg komoly mellékhatása van. Rákerestem,h mit írtak azok, akik kipróbálták a végleges szőrtelenítést, de úgy igazából senki sem volt megelégedve...
2011. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösszi GlamxLove!
2011. jan. 22. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!