Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Has illetve mellkas szőrtelení...

Has illetve mellkas szőrtelenítésnél van olyan hogy fazon, vagy csak csupaszra csinálják? 23F (lent)

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert egy kicsit túl szőrős vagyok, de teljesen csupaszra nem szeretném letolni az egészet, mert szerintem az a normális ha egy pasin van szőr, de ami rajtam van szerintem kicsit sok!

Előre is kössz a válaszokat!


2011. ápr. 20. 22:43
 1/3 szamóca. ***** válasza:
95%

csinálj rá supermanes jelet.:D


nem hinném hogy tudnának csak ritkítani, bár ha van kedved meg türelmed ritkíthatod magadnak epilátorral vagy csipesszel, de azért az durva:D

2011. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

És ha visszavágnád?

Nem tudom hogy mondják ezt, nő vagyok.

De szokták úgy a férfiak, hogy valami géppel levágják rövidebbre mindenhol. És akkor nem gyantázzák vagy borotválják.

2011. ápr. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Rajtam is szinte mindenhol szőr van,és volt olyan időszak,hogy én is csak fazonra borotváltam.

Először is rövidebbre nyírtam,majd lejjebb borotváltam,hogy a mellkasszőr ne nőjön a nyakamig,és oldalt is keskenyebbre borotváltam a szőrös részt.Egy darabig így csináltam,de rájöttem,hogy jobb ha leszedem az egészet.Neked is ezt javaslom!

2011. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!