Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek magas a...

Lányok, akiknek magas a homlokotok! Hogy viselitek? Lehet egy nagy homlokú lány is szép?

Figyelt kérdés

Van frufrum....de még így is zavar...hosszítja a fejet...

:(

Pedig az arcommal nincs komolyabb gondom...csak néha rámtör a sírás,hogy folyton takargatnom kell a fél fejem...mert félek,hogy kicsúfolnak...Belenézek a tükörbe, és rontja az összhatást...

Lehet egy nagyhomlokú lány is ugyanúgy szép,mint egy olyan akinek nem magas a homloka?


2011. jan. 22. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet!

Nekem is magas a homlokom, egy időben nagyon zavart, mert mindig volt frufrum.Egy idő után már a frufru is idegesített, mert mióta kiskoromban megnőtt a hajam mindig ugyanolyan egyenesen levágott frufrum volt.

8.-ig a hajam is csak egyenesen le volt vágva, hol rövidegg, hol hosszabb volt.

Ballagás után levágattam a hajam.Csinált egy jó kis fazont a fodrász, amit azóta is imádok és a frufrumat is máshogyan vágta. Egy kicsit megtépte, és olyan mintha lépcsőzetes lenne a frufrum + kicsit oldalra van fésülve az alja.

Azóta imádom a frufrumat;)

15/L

2011. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fenébe ne lehetne?! Amúgy milyen a hajad? Mert pl egy tömött frufru plusz göndör, vagy állig/vállig érő olyan frizura, ami szélesíti az arcot kiváló választás egy magas homlokú lánynak. :)


Amúgy nekem is magas a homlokom, frufrum is van, de mostanában csakazértis oldalra fésülöm. :)


20/N

2011. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hosszú egyenes hajam van...egyenes frufruval...de mindig próbálom dúsítani a hajam...alapból ovális arcom van...csak ezzel a homlokkal olyan mintha hosszúkás lenne...:(((
2011. jan. 22. 17:22
 4/14 anonim ***** válasza:

jaj ne butáskodj, nagyon sok hírességnek és modellnek magas homloka van, szerintem nagyon vonzó és szép


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
na nekem meg az a bajom hogy alacsony a homlokom és nagyobbat szeretnék:=s
2011. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De nekem ilyesmi:


[link]

2011. jan. 22. 18:17
 7/14 anonim ***** válasza:
na és ha olyan, oldalfrufruval korrigálhatod, de amúgy valószínű hogy ez csak téged zavar, és a környezetednek fel sem tűnik, főleg azoknak akik szeretnek
2011. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..
2011. jan. 22. 18:22
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem meg oválisabb fej kéne....
2011. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
amúgy meg persze,h lehet szép 1 olyan lány is akinek magas a homloka
2011. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!