Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jobban fáj a köldök piercing...

Jobban fáj a köldök piercing szúratás, mint pl: a füllyukasztás? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
És egyébként azt hogyan teszik be ?
2011. jan. 24. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a köldökömnél szinte semmit nem éreztem, pedig nem lettem beérzéstelenítőzve. Fülön attól függ. Minél följebb haladsz, annál fájdalmasabb és annál lassabban gyógyul.
2011. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én sem éreztem semmit, nekem lejegelték a köldökömet

youtube-on ha beírod meg is tudod nézni, hogy teszik be:)


22L

2011. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem nem fájt egyik sem, mindkettőnél lefújta érzéstelenítővel, szóval nem is éreztem:)

20/L

2011. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha szakemberrel csináltatod és nem magadnak otthon szórakozol vele, akkor kapsz rá lidokaint. Ha a füleden porcot szúratsz az se fáj ezesetben max kellemetlen. De ha elmúlik a hatása nagyon tud fájni, amíg be nem gyógyul.
2011. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. És szerintetek az érzékeny bőrömmel be merjem vállalni a köldökpiercinget?

Csak azért mert már a fülemet lyukasztottam többször is ( ékszerésznél, olyan lövőpisztollyal )és begyulladt, fájt és hátul kis gümő keletkezett, muszáj volt kivennem. Pedig alkohollal kenegettem.

2011. jan. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!