Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy hordhatnám a hajam, ami...

Hogy hordhatnám a hajam, ami nem unalmas? (elálló fülek) 15/L

Figyelt kérdés

15/L vagyok. A legnagyobb problémám, hogy nagyon elállnak a füleim.:DD Tényleg, semmi bajom az arcommal, meg olyan sok ötletem lenne, ahogy hordhatnám a hajam, de ilyen fülekkel...Most légyszi ne azzal gyertek hogy fogadjam el magam, nem ez a kérdés:D


Szóval. A hajam se nem szép hullámos, se nem egyenes, ezért vasalom általában, esetleg néha a hajvasalóval behullámosítom. De általában egyenes, és így hordom feltűzve (akkor is feltűzve, ha hullámos) :

[link]

Csak kiengedve


Na. És ezt már unom :S Néha beteszek egy hajráfot, úgy, hogy ráteszem a fülemre és az lenyomja. Ez már egész nap után fáj egy kicsit, meg nem is annyira áll jól. :\


Néha volt oldaltfufrum, de az mindig csak a fodrász utána 4-5 napban áll jól, utána csinálhatok vele akármit, hülyén néz ki.


Ja, és kb ilyen hosszú a hajam:

[link]

(nem így néz ki, csak ilyen hosszú)


Fazonra volt vágva, de már eléggé lenőtt:S

A rövidebb haj talán jobban állt, de úgy még nehezebben tudtam kezdeni vmit a hajammal


Előre is köszi:)


2011. jan. 26. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2011. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Először is köszi, most meg elmondom a képekről:D :

1.: ilyen amikor hullámos. Ugyanígy feltűzöm és ennyi.

2.: hát azért nem ennyire hosszú és főleg nem ennyire dús a hajam:D :S

3.: kb mint az első

4.: Ehhez nincs valami videó, hogy hogy lehetne megncsiálni? :D

2011. jan. 26. 18:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia (:

Nekem is elálló füleim vannak, vállig érő hajam van oldalt frufruval ami már kb. az orromig ér.Én úgy szoktam megcsinálni a hajam h a frufrum elcsatolom egy hullámcsattal oldalra olyan "kislányos" módon,vagy összekötöm a hajam, felrakom a fejem tetejére és és felrakok egy hajpántot úgy hogy a fülem tetejét lelapítsa.Szoktam úgy is pl. tesin hogy összefogom hátul a hajam úgy hogy a fülem ne legyen ki alóla és hát "összehajtom" a felére és úgy kötöm össze.Néha a frufrum,a z arcom másik oldalán lévő tincset begöndörítem. Remélem azért majd megérted ahogy magyaráztam. : D

16/L

2011. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát..nagyjából értem, de mit hajtasz a felére? :DD azt nem értem


Ja, és egy kérdés: ilyen merevebb, keskeny hajpánttal (ráffal) "szorítod" le a füled, vagy ezzel a puhábbal?:

[link]


Nekem ezekkel az a bajom, hogy igazából az a feltűzött, púpos haj áll jól, mert idiótán nézek ki, amikor le van lapítva a hajam felül, ezért nem is annyira szeretem a hajpántokat..:\

2011. jan. 26. 19:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

én ilyenre gondoltam, és vannak már olyanok is amin pl. egy nagyobb virág van szerintem próbálj fel egy olyat lehet jól áll és megtetszik majd

2011. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem jó a link:S


De mi volt az, ami "összehajtom a felére"v vmi hasonló??

2011. jan. 26. 19:16
 7/15 anonim válasza:
48%
Szia :) nekemis elállóak a füleim :d és lehet h hülyén hangzik de én pillanat ragasztóval ragastam le h ne ájjanak el ;) és bevált;) egy kis hajat othagyok az oldalán h ne látszodjon annyira és a fülem mellé türöm!probáld ki! téllegjó:DD
2011. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Ezmost komoly? :DD vagy vicc?:D


Hát nem lehet túl jó, kiindulva abból, hogyha kcisit összeragad a 2 ujjam a pillanatragsztótól, mér az is tud fájni...

2011. jan. 27. 16:28
 9/15 A kérdező kommentje:
Nemhiszem h kipróbálnám, de mégis egy kérdés: mennyi ideig tartja ott? : DD
2011. jan. 27. 16:29
 10/15 anonim ***** válasza:

ki ne merd próbálni pillanatragasztóval!!


amúgy nekem is elállnak, bár mostanában kezdem megszokni.

sokszor van nekem is úgy, ahogy neked. vagyis volt amíg nem lett frufrum.

általában leengedve hordom, esetleg egy sima hajráf, az sokat tud rajta dobni, főleg ha valami dísz is van raja.

vagy összegumizom magasra, és elöl hagyok pár tincset, ami még ha nem is takarja a füleimet, de már sokat segít rajta.

vagy ha hátravan tűzve/tolva hajráffal, és összecsurizva, akkor egy kicsit lazábban hagyom, és máris jobban néz ki :D

igazából szerintem bármilyen hajad lehet, csak hagyjál pár tincset elől :)

amúgy az hogy 'félbehajtja' az olyan, hogy simán összegumizod, csak az utolsó húzásnál nem húzod ki teljesen a hajad, hanem úgy visszahajtva marad az egész :D

2011. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!