Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem unalmas, ha valakinek...

Nem unalmas, ha valakinek minden nap ugyanolyan a haja?

Figyelt kérdés

Minden nap csak kiengedve hordom. Néha veszek fel hajráfot, vagy csatot. De mást nem nagyon. Esetleg havi egyszer begöndörítem. Már ez megy 2 éve. Nagyon unalmas, igaz?


13/L


2011. jan. 29. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem unalmmas,szerintem vagyunk igy páran.akkor mindenki unalmas??xD
2011. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát, akkor jó :D


Amúgy ilyen ( csak sötétbarna ):


[link]

2011. jan. 29. 15:03
 3/8 Cory Rose ***** válasza:
Én is kiengedve hordom. Vagy néha összegumizom, nagyon ritkán göndörítem. De szerintem alapból elég sok ember hordja ugyanúgy a haját. :)
2011. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Sztem elég unalmas. Annyi lehetőség van, hogy változatosan hordjátok a hajatokat, pláne ha még hosszú is.
2011. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép lehetsz ! nagyon teccik ez a haj és sztem nem uncsi mert fazonra van vágva , nem csak ugy log mint sok igénytelen lánynak :S
2011. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem rövid a hajam (olyan Victoria Beckham-es, hátul rövid, elöl hosszabb), és én is mindig ugyanúgy hordom.
2011. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkinek ilyen haja van az tény de azért mert jól néz ki nekem válligérő göndör néha egyenes hajam van és azzal nem számítok átlagosnak mert rövid de egy idő után minden unalmas...Fél évente érdemes változtatni valamit.
2011. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól áll, akkor miért lenne unalmas? Esetleg ha annyira unalmasnak érzed, tűzd el néha csattal vagy fogd össze.
2011. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!