Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mostani...

Miért van az, hogy a mostani 14 éves csajoknak akkora mellük van és nekem,17 évesen szerintem nagyon kicsi és nagyon utálom magam emiatt?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet az,hogy minden évben akik jönnek középsuliba elsősök,egyre nagyobb a mellük,de nekem meg az én korosztályomnak(persze vannak itt is kivételek)tök kicsi!

Meg a mai fiatalok(14 évesekre gondolok)egyre beképzeltebbek és egyre idősebbeknek néznek ki?

Nagyon zavar a mellméretem és szeretném ha szép,nagy,kerek melleim lennének!


Nagyon el vagyok keseredve,már a barátom előtt sem merem levenni a melltartót,pedig már több,mint 2 éve együtt vagyunk!

Tudom,hogy most páran azt fogják írni,hogy ha van barátom és neki tetszek,akkor minden rendben van!-de szerintem ez nem így van,mert az a jó,ha az ember magának is tetszik valamennyire,de nálam ez nem jelenik meg!


Mit tegyek?

Kérlek írjatok véleményt és segítsetek nekem!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv!:(


2009. febr. 5. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én is 14 éves vagyok és elég nagyok a melleim.De ettől még nem vagyok beképzelt!!!Nálam ez genetika.És utálom!Azt se tudom hova dugjam.Örülnék én annak ha kisebb lenne.Persze,a család,barátaim...stb.szerint nem olyan nagy mert 75 körül 'mozog' ez(melltartó fazontol függ)(épp elég az) csak én fogom fel 'drasztikusan',meg én magas is vagyok...stb.Szóval szerintem fogadd el magadat olyannak amilyen vagy!!!Biztosan van rajtad is olyan ami elönyösebb mint más lányokon!
2009. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Ok,hogy Te nem vagy beképzelt,ez jó!

Én konkrétan azokra a 14 évesekre gondoltam,akik a sulimba járnak,vagy azokra,akik nem tudják már jobban kirakni,amijük van és ezért még a legnagyobb téli hidegben is a legkisebb nyári toppocskájukat veszik fel és a folyosón kéretik magukat!

Utálom az ilyeneket!:@

Tisztelet azoknak a tiniknek,akik nem ilyenek,Neked is!

Üdv és köszi a választ!

2009. febr. 5. 18:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Az egész genetika.De nem csak az,hogy mit öröklünk a szülőktől.Ahogy a világ halad előre,az emberek is,és alkalmazkodnak az emberek a környezetükhöz.Elvileg lehetséges hogy nem is olyan soká a fogazat is át fog alakulni az embereknél,mert a mai ételek nem olyanok már mint soksok száz éve,és alkalmazkodik a mostani életünkhöz a testünk.Amit te mondasz,hogy egyre nagyobb mellek és korán érés..igen.ez is pontosan ide tartozik.és egyre előbb fognak érni a lányok,egyre korábban fog megjönni a menstruációjuk,..stb.Ez egy foylamat,amit nem lehet meggátolni,megakadályozni.A cicijeid pedig..nemtudom milyen az alkatod..esetleg ha nagyon vékony vagy egy kis hizással növelheted a cici méreted is.mivel a zsirszövet ott is vastagodni fog.Ha nem szeretnél hizni,akkor sajna nincs megoldás,max a plasztikai sebészet,azt meg gondolom nem szernéd.Szóval vagy hizol,vagy sajna el kell fogadni magad igy,egyébként pedig nem a méret a lényeg,hanem az hogy arányos legyen hozzád,és formás.

kicsit több önbizalmat:)

egy leendő,remélhetöleg genetikus:)

2009. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Hát tudom, hogy ez még nem vígasztal, de amikor olyan ~25 éves leszel, már normális cickóid lesznek (na nem Playboy szintű, de ilyen B környéki). Tapasztalat :)

Valószínüleg kicsit lasabban érsz, mint a többiek. És valószínüleg elég vékony is vagy (gondolj erre->nagy mellel erre kicsi lenne az esélyed!).


Na de (mint mindenkinek), rengeteg előnyös tulajdonságod van, próbálj erre összpontosítani picit. Hidd el egyébként nem minden pasinak tetszik a nagy mell, nem is egyet ismerek, akik a picire buknak, és nem tetszik nekik a nagy!


Mivel (valószínüleg) elég vékony vagy, esetleg ha picit híznál 2-3 kilót, figyelve a testtömegindexedre, önmagadhoz képest egész látványos növekedést érhetsz el!

A másik ami növeszt, az a fogamzásgátló. Na ezt csak akkor ajánlom, ha egyébként is a pároddal tervezed használni, magadtól csak úgy ne szedd, a rengeteg mellékhatása miatt (és csak orvos felügyeletével stb.)!


Mindenesetre fel a fejjel, nem lesz ez mindig így! De hidd el ezt a gondot leginkább a fejedben tartod életben, probálj kevesebbet gondolni rá.

2009. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 vagyok és nekem is kicsik a melleim, 70A-s!!!!! És szedek fogamzásgátlót, az utóbbi 1 évben híztam 4 kilót és nem nőnek!!!:((((((

És tényleg a mai fiataloknak sokkal nagyobb van, ez szemétség!!!:)

2009. febr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

miért szemétség.szeretnél olyan melleket mint pamela??vagy mi?lehet lepontozni nem érdekel,de nekik se olyan hidd el...gondolj már bele 14 éves vagyok és most 75/B a méretem,és még növök...mi lesz 18-19éves koromba mikorra eléri a végleges méretet?inkább legyen kicsi,és formás...

egyébként azt sem mondanám hogy ez szimplán genetika,mert se anyumnak,se apum anyukájának,se nővéremnek nincs nagy melle.egyedül egy picit nagyobb melle csak anyum anyukájának volt,de neki se volt túl nagy melle...

tehát érdekes,nekem lassan akkora lesz a mellem,mint a nővéremnek:Spedig ő már 18éves!

2009. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem értem a nők miért akarnak nagy mellet


az nem szebb a kicsiknél, sőt még lógnak is


amúgy lehet ebben az evolúció dologban valami,


én is 23 vagyok, fogamzásgátlót szedek de nem nagyok a melleim, sok mai 12 évesnek háromszor akkora van mnit nekem

2009. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én 15 éves vagyok,de nemhogy kicsik a melleim! Nincsenek!!! De tényleg...semmi dekoltázs.. és igazad van ebben a dologban, h pár csaj új kidobja a melleit, h csak nah.. engem is zavar meg irigy is vagyok ilyenkor... Meg a nővéremnek is akkora mellei voltak már 15 évesen..fuh.. Engem csak 1-2 fiú haverom tud megvigasztalni, h jók a melleim meg, h kézbe való..heh ..ilyenek.. :) am. azt mondják nem is a nagy mell a fontos, hanem az, h formás legyen.. az enyém még csak formás se.. fura alakom van, mert amúgy annyira nem vagyok sovány, mint a pálcika meg hasam is van azért.. mellem meg sehol meg nem is hiszem, h lesz.. azt találtam ki, h kockásítok a hasamar meg ilyenek és majd arra fogom, h nincs mellem, h sokat tornázok..am. én egész nyáron nem merek el menni a barátaimmal fürödni.. mert nincs mellem minden évben azt várom, h majd megnő, de nem.. mind1.. ez van..
2009. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdésed, engem személy szerint ugyanúgy irritálnak azok a kiscsajok, akik mindenüket kidobják mint az előttem szólókat. Egyszerűen irritál. Miért célja SZINTE mindegyik 13-14 évesnek, hogy nagyobbnak, felnőtesebbnek, érettebbnek látszódjanak? El fog érkezni az ő idejük is, és szerintem most inkább még játszadozni kéne az udvaron, rohangálni az osztálytársakkal, nem pasizgatni és már az ágyat megcélozni. Az időt kár siettetni és fölösleges is :)

Neked azt tudom mondani, hogy idővel változni fog a véleményed épp úgy, mint a melleid is. Hidd el, csak annyi a lényeg, hogy magad el tudd fogadni. Ha a párod elfogad, szeret, ÚGY AHOGY VAGY, akkor nincs probléma :)

2009. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyre több hormont zabálunk és azok a most fejlődők szervezetére jobban hatnak?
2009. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!