Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon zavar a "bajszom" és szeretném eltüntetni, csak nem hiszem hogy anyum megengedné, bár többnyire megszokott engedni ilyen dolgokat... Szerintetek mivel lehetne? pl gyantával vagy egyesével szedjem ki ?

Köszi mindenkinek.

12/L


2011. jan. 28. 20:52
 1/4 A kérdező kommentje:
És légyszi normális válaszokat! (:
2011. jan. 28. 20:56
 2/4 anonim válasza:

nekem is van bajuszkám, a gyanta vált be

19/L

2011. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha most elkezded, nagoyn meg fog erősödni.

Viszont, ha minden áron meg akarsz szabadulni tőle, két opció van, attól függően, hogy milyen a bajszod.

Van a "bosziszőr", ami csak pár (két-három) szálat jelent, de azok jó erősek és vastagok, mint a szemöldököd. Azokat egyesével, csipesszel.

Vagy van a "cicabajusz", ami kevésbé látványos, épp csak leheletnyivel sötétebb, mint az arcodon a többi piheszőr, és sok van belőle a szád felső két sarkában, vagy vékonyan a felsőajkad fölött. Ezt semmiképp se kezd el kicsipegetni, mert "bosziszőr" lesz belőle. Ezt szőkíteni kell, mint a hajat, és akkot eltűnik (egy időre).


VISZONT!

Akármelyik is, csináltasd kozmetikussal. Főleg a festést. Próbáld meg megbeszélni anyuval.

Egyébként nem is biztos, hogy látszik az. Én is évekig meg voltam győződve róla, hogy bajszom van, de egy minimális kis szőrzet minden nőnek van a szája fölött, ezt nem kell szégyellni, mert a viselőjén kívül nem nagyon veszi észre senki.

2011. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sokat segitettek, egyébként nekem inkább olyan cicabajuszomvan...:/
2011. jan. 28. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!