Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most lesz életem elsô Haloween...

Most lesz életem elsô Haloween-i bulija, és szeretnék valami olyan jelmezt, amit könnyen meg tudok otthon is csinálni, és csak 1-2 kiegészítôt kell hozzá külön venni. Van ötleted? 15/L

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ilyenen, így nincs is jelmezem. A gimiben, ahova jöttem, lesz, szeretnék valami jó kis jelmezt. :)
2011. okt. 21. 17:47
 1/8 anonim válasza:
Hmmmmm...Vannak tipikus haloween jelmezek, például boszorkány.Ehhez csak egy csini fekete felső kell meg egy boszikalap és esetleg egy seprű.Meg talán egy fekete plüsscica.De akár cowgirl is lehetsz.Egy cowboy kalap kell hozzá, kockás ing, farmer.Ördöglány is lehetsz, ördögszarvas hajpánt, fekete póló, nadrág segítségével.Van halottmenyasszony jelmez is.Ehhez fehér felső, szoknya, esetleg egy kisebb virágcsokor, horror smink na meg persze vérfoltok kellenek.Ezt piros rúzzsal, vagy testfestékkel teheted meg.Félelmetesen jó haloweent!!!
2011. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Öltözz vámpírnak, ahhoz nem kell semmi extra, hiszen ők úgy néznek ki, mint bárki más. XD
2011. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!! A cowgirl nagyon tetszik! :)
2011. okt. 21. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd át a cuccaidat, és hátha találsz valami jó darabot.

Légy kreatív, mert biztos vagyok benne, hogy háromból két csaj boszi, vámpír vagy cowgirl lesz, ezek a nagyon tipikus jelmezek. Persze ha téged nem zavar, nem szóltam. :D De ha ezeket választod is, próbálj belevinni valami egyedit.

Szerintem öltözz a KISS egyik tagjának, az látványos, és elég az arcfestést megcsinálni, a többi nem is lényeg mellette. Bár lehet a te korosztályod már nem vágja az ilyesmit, ha jobban belegondolok.

Szerintem lady gaga is tökéletes jelmezötlet, mert az a nő körülbelül ilyen alkalmakra öltözik. XD

Valamelyik horrorfilm szereplője, nem tudom melyikek felkapottak manapság.

Az épp aktuális menő sztár hullája. Zombi.

Túrd át a régi göncöket is, ott találhatsz szuper dolgokat, hátha megihlet valami. Sminkkel, arcfestéssel lehet nagyot dobni, egy-két kiegészítő, és csúcsszuper lesz. :D

2011. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, ezek elég átlagosak (már bocs) :) Szerintem tök kreatív, ha beöltözöl...

~halott pincérnőnek

bármilyen felső, fekete szoknya, fekete harisnya, fehér kötény, fehér arc és durva fekete smink. művérfoltok nem hiányozhatnak!

~Jack O'Latern-nek (a töklámpás angol neve)

sárga-zöld cuccok, sárga vagy zöld smink, és a diliboltokban kapható kimosható narancssárga hajspray.


Remélem, tudtam segíteni :)

2011. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly Mandy-nek öltöztem ( The Grim adventures of Billy and Mandy ) XD
2011. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mandy én is akartam lenni, de hosszú barna hajjal elég nehézkes megvalósítani. xD :(
2011. okt. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
off: a cowgirl miért halloween-es??
2011. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!