Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt nem értem! Elvileg,75AA-s...

Ezt nem értem! Elvileg,75AA-s a mellméretem, de 80B-s melltartót hordok, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Hülye vagyok ehhez a méregetéshez, de most mértem, a mell alatti körméretem 75 cm a mellbőségem 83 cm és ez elvileg 75AA de sokan megjegyezték hogy milyen nagy a mellem...
2011. jan. 28. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nagy?!

8 cm az eltérés. egy normál A melltartó hellyel közzel 10-12 cm eltéréshez való.

a Bről már ne is beszéljünk. vagy te gyerek melltartóról beszélsz?!

és ha 80B-t hordasz az szerintem kicsit nagyon nagy...

2011. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon rosszul mérsz. xD Még ha beleveszem, hogy a méretezés mennyire eltérő tud lenni.... ez akkor se reális. És mivel tömöd ki? Zoknival?
2011. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van melled?

Mármint nem úgy értem, hanem hogy mondjuk melltartó nélkül, pólóban látszik valami a bimbón kívűl, vagy ugyanolyan szintben van, mint a hasad, stb.

Mert ha előrébb van, akkor rosszul mértél. Ha jól mértél, akkor kizárt, hogy a 80B jó lenne.

Nem tudom, ki mondja, hogy nagy a melled, nekem 85C, és még ez is kicsi:-S

2011. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


tudom a melltartóm nem a legjobb választás de ettől most tekintsetek el :D

amúgy nem tömöm ............

2011. jan. 29. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
honnan veszed hogy 75 AA a melled, mikor kb SEHOL sincs olyan hogy AA csak A,B,C,D... vagy az AA=B? ez az egyetlen magyarázat. és nem, ez nem nagy mell! bár nem tudom hány éves vagy, lehet nektek annak számít.
2011. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
15 vagyok, és elvileg hozzám képest nagy mert elég vékony vagyok :D na mindegy, nem érdekel annyira, csak ez fura volt mikor mértem... köszi
2011. jan. 29. 15:12
 7/11 A kérdező kommentje:
amugy van olyan, hogy AA:)
2011. jan. 29. 15:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Az AA nem a B-vel egyenlő, hanem kisebb, mint a sima A.
2011. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15 évesen nem nagy ez a mell, bár ha vékony vagy... akkor sem feltétlen, mindegy.


jó, akkor van olyan hogy AA de hogy mi az értelme... amúgy oké, B-st hordasz, de mennyivel másabbul áll rajtad, mint egy olyanon, akinek tényleg B-s melle van.

2011. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jó mindegy mondom annyira nem érdekel :D, ha kisebbet hordanék az már fájna, szóval nem hordok kisebbet, és gondolom akik megjegyzéseket tesznek azok nem hazudnak mert a barátaim. köszi a válaszokat.
2011. jan. 29. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!