Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van mindenki elájulva...

Miért van mindenki elájulva "Barbara Palvin"-tól? Vélemény? Kort és nemet is írj!

Figyelt kérdés

Sztem nem egy nagy szám, persze kisminkelve szép, de amúgy egy átlagos model lány...

képek:

[link]


[link]


meg oké, az is dicsérendő, hogy természetes a lány, de nem egy különleges szépség


2011. jan. 29. 11:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok elájulva tőle,ps nélkül jellegtelen.
2011. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt ki ez? xD életembe nem láttam am
2011. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%
féltékeny vagy? ha nem akk nem kéne vele foglalkozni -.- elég sok olyan átlagos híresség van akit istenítenek pedig semmi kül nincs benne
2011. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csodaszép. Szerintem a magyarok azért vannak "elájulva" Barbitól, mert a magyar modellek ritkán érnek el olyan nagy sikereket, mint ő. Versace, Chanel, már mindenhol volt. Rajta kívül csak Mihalik Enikő az, akit még a külföldi divatvilág tényleg ennyire ismer ÉS szeret.
2011. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, szerintem ronda, főleg a szája...

Mondjuk a modellek 90%-a ronda.

2011. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Modelleknél nem az a lényeg hogy szép legyenek( mindenkinek mést jelent a szép) karakteres arc és ha valaki fotogén, ez a nyerő a modell szakmában! A tervezők meg szinte minden évben mást karaktert keresnek tehát mindig más a szép!

Szerintem szép lány simán elmennék mellette az utcán mert annyira nem fog meg de természetes még mindig jobb mint a mai tinik (szőke haj vakolatnyi smink)

2011. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem csúnya, de tényleg semmi extra.

Még vmi, lehet, csak nekem tűnik úgy, de linkelek pár képet, szerintem van valami az arcukban, ami olyan egyforma (ne az alakjukat nézzétek, csak arcra értem):


[link]


[link]


[link]


[link]


És még tudom, hogy van xD

2011. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

előzőnek: Azt sem tudom melyik melyik...


Amúgy nem annyira nagy szám, de szép.

Mondjuk pont a legjobb képeit linkelted be... xD

2011. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert ebből a szánalmas kis pöcegödörből származik, amit Magyarországnak hívunk, most meg nemzetközileg elismert, híres modell.
2011. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál a pont, én is ezt akartam írni
2011. jan. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!