Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fog még nőni a mellem?

Fog még nőni a mellem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 70/a-s melltartót hordok de van ami még abból is nagy, és ha körülnézek minden barátnőmnek nagyobb melle van és még a nálam fiatalabbaknak is nagy melle van..engem ez zavar, és ezért a pasik sem nagyon állnak szóba velem,mert nincs mellem :/
2011. jan. 29. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 18 éves korodig fog nőni a melled
2011. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A pasik azt szeretik ha elfér a tenyerükben.

Nekem 21évesen sincs sokkal nagyobb mint neked.

Kb 75-ös.

De ha körtealkatú vagy akkor alapból kis melled lesz, de 20éves korodig nő, meg szülés után majd...

2011. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is 15 éves vagyok,nálam sem jobb a helyzet.ugyanaz van,mint neked.minden barátnőmnek nagyobb a melle,mint nekem,sőt még a fiatalabb lányoknak is.:(

de szerintem engem jobban zavar,mint a fiúkat,önbizalomhiányom van tőle,nem is kicsi.:(

csak reménykedni tudok/tudunk,hogy nő még.

2011. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jajam:S nekem is e miatt van leginkább önbizalom hiányom :S
2011. jan. 29. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
16évesen én 75/b set hordok, nem érdekel különösebben, az értelmesebb pasik nem a mellméretre mennek, de teljesen mindegy. majd megnő, miért kell ezért jelenetet rendezni? légy boldog hogy egyáltalán nő, és még fog is. hiába, nem mindenki kaphat tökéletes melleket/genetikát.
2011. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. 14 éves vagyok,75A-s melltartót hordok, az osztályomban 11 lány van velem együtt, és 2 ember kivételével mindegyiknek nagyobb a melle, mint nekem és iszonyatosan zavar és csak abban tudok reménykedni, hogy még nőni fog. :\ Egy fiúval sem jártam még, és sokáig úgy gondoltam, hogy emiatt.. Viszont mostanában észrevettem, hogy mintha egyre többnek tetszenék, szóval nyugi, attól, hogy kicsi a mellünk, még lesznek olyan fiúk, akiknek mi tetszünk.
2011. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást :)
2011. jan. 30. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!