Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy 20 évesen...

Elképzelhető, hogy 20 évesen újra elkezdett nőni a mellem?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tudtam, hogy ilyenkorra már abbahagyja a növést... Viszont nekem a feszülős, fájós érzés soha nem múlt el, és most megint úgy viselkedik, mintha még nőne. Fájdogál, feszül és a centi szerint is nőtt, ekkorára még menstruáció előtt sem szokott megduzzadni. Igaz, hogy pár nap múlva jön meg, kíváncsi leszek utána visszamegy-e vagy marad, de a feszülős érzés mindig megvan, attól függetlenül, hogy a ciklusomnak melyik szakaszán járok. Nem mintha nem örülnék neki, de furcsállom, és érdekel, hogy most csak valamiért nagyobbra duzzadt vagy tényleg nőhet még?
2011. okt. 15. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem szedsz fogamzásgátlót?

Amúgy a cikluson kívüli mellfájdalmat/feszülést Mastodyniának hívják, ha sokáig fenn áll a probléma szoktak adni rá Mastodynon cseppeket, ami szabályozza a hormonháztartást.

Amúgy én is úgy tudom, hogy ebben a korban nem nő már, maximum hízással(később terhességgel, szoptatással), de ki tudja.

2011. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szedek fog.gátlót, de már több, mint egy éve. Azt elfelejtettem írni, hogy nem híztam és elég kicsi a valószínűsége, hogy terhes lennék. :)
2011. okt. 15. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Elvileg van, akire így hat a fogamzásgátló(mondjuk ez nem személyes tapasztalat...-.-':D)
2011. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
általában 19-21 éves korunkig nő, simán.
2011. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most megkérdeztem anyut, és azt mondja, hogy neki is 20 kora után nőtt a legtöbbet a melle (nem hízástól és nem terhességtől).. Hát kíváncsi leszek, hogy mensi után mi lesz.


Köszi az eddigi válaszokat. :)

2011. okt. 15. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem volt mandulaműtéted vagy ilyesmi? Hormonális változással jár, anyának is így lett 35 évesen B-ből C mérete... xD
2011. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez van, pedig nem szedek fogamzásgátlót de én az elmúlt két évben még nőttem is, anya azt mondja nála is így volt
2011. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem volt műtétem. :D Az égvilágon semmiben nem változott az életmódom, nem vettek ki belőlem semmit, és nem raktak be. :D
2011. okt. 17. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Rosszul tudtad. Nekem 24 éves koromig nőt, szépen kigömbölyödött, úgyhogy már nem is nagyon hordok push-upos merevítős melltartót, sőt valamikor egyáltalán nem is hordok. Előtte nagyon csúnya ,,uborka" melleim voltak sajnos, és ezt régi képek tanúsítják. Valamint a derekam is formálódott, lejjebb esik a legvékonyabb pontja, karakteresebb lett, mint 20 éves koromban volt.

26N

2011. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!