Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "körte"...

Mi a véleményetek a "körte" alkatról?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok, 57 kg, csípőm 94 cm-es, a derekam 66 cm-es, a mellem viszont csak 75A-s és utálom az alakomat, tiszta aránytalan és emiatt az aránytalanság miatt kövérnek gondolom magam. Érdekelne, hogy szerintetek is ronda ez a testalkat, vagy csak én gondolom így.

14/L


2011. jan. 29. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt sajnos el kell fogadnod, neked ilyen alakod van. ne gondold magad kövérnek, mert nem vagy az. szerintem abszolút nem vészes, öltözködéssel lehet korrigálni. nézz utána neten mi állj jól neked és mi nem. egyébként sem ronda ez a testalkat, keress magadon valami olyat, amit szépnek találsz, és inkább azt hangsúlyozd, pl arcot, hajad stb :)
2011. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én is körte vagyok

sosem szerettem

egy fokkal jobb lenne ha nagyobb lenne a cicim :D de sajnos ez az átka a körte alaknak

2011. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép vékony (a paramétereid szerint az vagy (: ), és feszes, akkor a legszebb testalkat. Nagyon nőies, és csini. Elfogadnék olyan alakot... Én szimplán enyhén piszkafa vagyok...:D

(172-3 cm, 52 kiló, 85-64-89)

2011. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtattak.

Amúgy engem nem zavarna a széles csípőm, ha nagyobb lenne a mellem, de így elég furán nézek ki, de abban reménykedem, hogy 14 éves vagyok és a mellem talán még nőni fog.

2011. jan. 29. 17:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha valóban körte testalkatról van szó, akkor sajnos már nem fog nőni:(

De egy ilyen típusú nő is lehet eszméletlen szexi, nézd meg Jennifer Lopezt, egy világ rajong érte, és az alakjáért, pedig igencsak körte.

Véleményem szerint a homokóra után ez a legszebb testalkat.

2011. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

18:55-ös válaszoló: pont Jennifer Lopezt mondtad, akinek szerintem egyáltalán nincs szép alakja.

Az alakomat anyukámtól örököltem, akinek szintén nincsenek nagy mellei, de nagyobbak mint az enyémek, innen gondolom, hogy talán még nőni fog, legalábbis nagyon remélem.

2011. jan. 29. 19:33
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

14 évesen azért mert nagyobb a csípője mi a frászért nem változhatna?! -.-"

Persze, valószínűleg fog még nőni nem keveset, nyugi. Persze ha anyukád se egy pamela anderson, akkor annyira ne reménykedj, de valamennyit tuti fog. Velem is így volt, mondjuk én nem anyumra ütöttem (sajnos v szerencsére...)

2011. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

aki köre alak az tudhatja hogy alul vastag

nagy combok nagy fenékkel ,keskeny derék széles csípő és kicsi cicivel

talán nőni fog de ne várj túl sokat

2011. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is körte alakom van :S Én most próbálok fogyni, 16 vagyok, és mellre szinte semmi. ezt utálom a legjobban.. de majd talán lesz nagyobb is :)
2011. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 20:22

Nekem 14 éves korom óta semmit nem változott a homokóra testfelépítésem-.-'

2011. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!