Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fenekemet belül legyantázza...

A fenekemet belül legyantázza a kozmetikus?

Figyelt kérdés
Mennyire kellemetlen érzés?
2011. jan. 29. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a rendes a kozmetikus nem gyantázta le.(bugyihuzogatás volt jobbra-balra). viszont van egy fiatal ismerős csaj aki kozmetikusnak tanul és fele annyiért dolgozik mint egy normál kozmetikus.. na ő nem szívbajos... nála le a bugyi és mindent bele :D... ő mindent leszed... szal szerintem ez attól függ h mennyire ismered az illetőt ... gondolom egy oylan kozmetikus akihez sokan járnak és általában nem is kérik tőle, az nem fogja megkérdezni h ott is le akarod e szedetni hátha zavarba jön az illető.. v vmi ilyesmi. de sztem ha megkéred akk meg kell h csinálja.. az is intim gyantázás....
2011. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vok... egyáltalán nem kellemetlen. még az a legkellemesebb része az egész gyantázásnak :)
2011. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:) még annyit szeretnék kérdezni, hogy kipattog-e és mennyi ideig piros?
2011. jan. 29. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
ez mondjuk sok mindentől függhet.. milyen érzékeny a bőrőd... sokat volt e már borotválva h nagyon meg van e erősödve a szőrzeted... ilyesmik. a pirosság nekem egy éjszaka alatt lemegy(este megcsinálom és reggelre már szép). meg ugyanígy a kipattogás is. nem pattog ki jobban mintha a lábamat gyantáznám. sztem neked is úgy fog reagálni mint a lábadon...
2011. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!