Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikus vállal hátgyantát?

Kozmetikus vállal hátgyantát?

Figyelt kérdés

Kissé szőrös a hátam,ami engem rettentően zavar.Alapból fekete hajam van,hozzá fehér bőröm,és mindenütt erősebb a szőröm,és sötét,a hátamon is hiába vékonyak,és pihések,de fekete,és ha nagyon kivágott ruhát veszek fel,akkor látszik.Eddig anyukám gyantázta le nekem,de elköltöztem otthonról,így nincs aki gyantázza,magamnak nem tudom.Ha elmegyek kozmetikushoz és megmondom,hogy hátgyantára jöttem,legyantázza nekem?Nem fog kiröhögni?Kb.mennyibe fog fájni ez nekem?:)

19/L


2011. okt. 2. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Megcsinálja, nem fog kiröhögni, és nyilván attól függ az ára, hogy mennyit kell gyantázni. Hidd el, ennél milliószor brutálisabb dolgokkal találkoznak a kozmetikusok!
2011. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Pl.?:D

2011. okt. 2. 22:07
 3/6 Anonimus213 válasza:
Szia :) Dehogy fog ennél tényleg van brutálisabb is! Megcsinálják tuti :)
2011. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Anonimus213 válasza:
Pl: Női mell szőr elég vastagon, meg női szinte már szakáll! De találkoztam ennél extrémebb dologgal is mesélték!
2011. okt. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kozmetikus árlistáját, ott fel van tüntetve, ha vállalja, max 2000-ből megúszod szerintem. Láttam már több helyen, hogy csinálják, de van ahol csak pasiknál van kiírva. Persze akkor már neked is megcsinálja, csak lehet h az pl. furán nézne rád:)
2011. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de nem lenne egyszerűbb és nagyszerűbb szőkítőporral megoldani a problémád?:) amúgy irigy vagyok a fekete hajadra és a porcelán bőrödre *-* én meg festem a hajam feketére, és fehérítem a bőröm szódabikarbónával X)...
2011. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!