Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyibe kerül az...

Átlagosan mennyibe kerül az intim gyantázás? Abba beletartozik a hátsó rész is? Vagy azt külön kell kérni? Mennyi ideig lesz sima a bőr?

Figyelt kérdés
köszi
2011. jan. 30. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a "deréktól lefelé minden" szokott négyezer-négyezer-ötszáz körül kijönni.. ebbe beletartozik a "hátsó rész" is, de van, hogy külön említem a csajszinak, ha kikerülné.. :)

Nagyon sokáig sima utána a bőr, még ha a pihék meg is jelennek. (Mert ugye nem borostás lesz, mint borotválás után, hanem csak nagyon kis vékony szőrszálak jelennek meg először, de utána is sokkal gyengébb nekem.)

2011. jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. És hogy vetted rá magad, hogy elmenjél? Én annyira szeretnék, de nem merek..vagyis nagyon szégyellős vagyok..és ott pucsítani a kozmetikusnak..hát.
2011. jan. 30. 00:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondok jobbat, nem hogy pucsítasz, terpesztesz :)


Amúgy úgy vettem rá magam, hogy a borotvától nagyon kipattogtam mindig, a szőrtelenítő krémet utáltam, az epilálógéppel történő szőrtelenítés meg nagyon hosszadalmas és fájdalmas is volt. (Bár két gyantázás között a bikinivonalon még mindig epilálok, és max a többi borotva.)


Amúgy a kozmetikus csajszi alattam járt egy évvel suliban, és valamennyire ismertem is közös bulikból. :) Először annyit mondtam neki, hogy teljes láb, meg bikinivonal. De mire a bikinivonalhoz ért, ő kérdezte, hogy menjen teljesbe? Mondtam, ha már így rákérdeztél.. próbáljuk meg. De amúgy a tanga végig rajtam volt a "bevágásban, és csak akkor húztuk el arra, amerre épp kellett..


Mondanom sem kell, az első alkalom nagyon durván fáj, ha előtte masszívan borotválod.. De engem mindig az nyugtatott, hogy azt az egy napot kell kibírni, és utána sokáig tök sima, és utána is könnyebben megyek gyantára. :)

Tehát sok sikert!! :)

2011. jan. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az intim gyanta 600 forintba kerül.

Én is pár hónapja voltam először, mert engem is az tartott vissza, hogy szégyenlős vagyok. Viszont valahogy eszembe se jutott, hogy kellemetlen lenne a kozmetikus előtt terpeszteni. :) A fájdalom elviselhető, sokkal egyszerűbb, mint a borotválás és az eredmény is sokkal szebb.

20L

2011. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!