Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy ram jo a...

Hogy lehet az hogy ram jo a 65A-s es a 70B-s melltarto is? Akkor most hanyas a meretem?

Figyelt kérdés
kulombozo markaju melltartokrol van szo
2011. jan. 30. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem,hogy mindkettő ugyanolyan érzés viselve, a 65 A-s az egyik legkisebb, ami kapható a szabványméret közt. Itt a derékbőség a 65 és ahhoz nagyon picinek kell lenned, hogy jó legyen rád.A 70 B egy fokkal jobb, de a kosárméret is nagyobb. Valamit nem jól nézel.Ha kicsit is szorít, akkor nem jó rád.
2011. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg el vannak méretezve, nekem is volt már ilyen. Ha lehet, inkább próbáld fel ezentúl vásárlás előtt.
2011. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg nem mindegy hogy kínai vagy valami nagy márka. De igy is valamelyiknek nem kéne hogy jó legyen.
2011. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Más márka, eltérés a méretezésben...nekem is volt már, h a 70-es nagy volt, a 75-ös, meg kicsi, és fellépés előtt 2 perccel szét is szakadt...egyébként a szám nem a derék, hanem a mellkas körmérete...ezt egy nőnek illene tudnia kedves válaszoló...egyébként 75B-t hordok.
2011. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 85C a méretem.

Ehhez képest van 90D-s meg 85B-s melltartóm is, sőt, 95C is.

Terhességem előtt is 85C voltam, de akkor volt olyanom, ami 80B volt, és 75D-s is.

Ahány melltartó, annyi számozás:-D

2011. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
huh utolso ez azér komoly 75től 95 ig Btől Dig minden:D Hogy a fenébe jó rád mind? Nekem csak 70E-s jó 75Dmár nem jó se a 70D!!! ennyire azért nem egyformák vagy külömbözöek a méretek, márkák.
2011. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 18:32 vagyok.

Valszeg azért van, mert sokszor vettem kínaiban melltartót, és ott szerintem tényleg össze-vissza számoznak.

(Terhesség alatt azért kicsit nagyobb kellett, hangsúlyozom, kicsit:-D (90C/D) És volt olyan hely, ahol a 100C kicsi volt:-D)

Mostmár csak a Tesco-ban veszek, ott meg 90%-ban jó a 85C:-)

2011. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
értem:) én nem tudok kinaiban venni:( ezért nem tudtam bocsi:):D
2011. febr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!