Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 6-os és 75B-s...

12 éves vagyok 6-os és 75B-s a melltartó méretem! Ez normális?

Figyelt kérdés
Ez nagy a koromhoz képest?A sulimba az összes fiú annyira elvan szálva hogy milyen jó melleim vannak még a 8-osok is!160 cm vagyok és 50kg.
2008. okt. 31. 20:15
 1/4 anonim válasza:
100%
csak nyugalom! nincs avval semmi baj ha egy kicsiket nagyobb mitn a tobbi lanynak. nekem is 6dikos koromba 70B es 75B melltartoim voltak... es nem lett semmi bajom.. ne erezd kuloncnek magad hisz nincs mier.. egyik ember sem egyforma mindenkinek mas a szervezete es masok a hormonjaik.. ugyhogy nicns veled semmi baj..pusz
2008. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki :) Ez nagyon szép méret, nekem is ekkor nőtt meg a mellem és azóta nem lett nagyobb (20éves vagyok)
2008. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott egy általános iskolás emlékem...

Játszottam az udvaron és az egyik sokatt bukott (tehát teljesen ivarérett) 8.-os beszélgetett a haverjaival: "nézzétek már XY-nak mekkora mellei vannak! Meghúznám!!" és az az XY nálam egy évvel fiatalabb volt és csak azért utáltam mert irígy voltam h tetszik egy ilyen idős srácnak. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy szerintem normális és ilyen lányok mint te, mindig vannak :D csak az irígykedőkkel lesz problémád esetleg :D

2008. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 6.osztályban 155 cm 50 kg voltam.Nekem 80B-s melltartó kellett,bár valamelyikből C-s,mert egy pár B-ből már a mellem "kifolyt":D

A-s kosarú szóba se jöhetett...(:

Elég nagy cicijeim voltak,bár nekünk az osztályba már mindenkinek volt legalább ekkora melle.Fejlettek voltunk,mi csajok:P

2010. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!