Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha nem borotválom a kezemet?

Ciki ha nem borotválom a kezemet?

Figyelt kérdés

az epilálás és a gyanta szóba se jöhet... az epilátor fáj, a gyantától meg mindig ki pattog a bőröm, próbáltam már hideget meleget, egyik sem jó. ha meg borotválom a kezem akkor már a 2. nap szúr..

szőr színe : szőkésbarna.

közép dús, azaz nem olyan mint egy férfi lába, de nem is csak pihés... :S

most télen kit érdekel , hogy szőrös, de jön a nyár és félek.. :S


egy 16 éves kétségbe esett lány , akinek rémálmai vannak a kézszőrzettel x))))


2011. jan. 31. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Ne aggódj, nem mindenki tünteti el a szőrt a kezéről pl. én sem. Elég a láb, hónalj és intim területek. Nekem nincsen a kezemen, vagyhát eléggé kevés...bár sötét színű. De nem igazán foglalkozom vele, ez semmiben nem akadályoz. Nyáron meg úgyis ki fog szőkülni, és nem fog látszódni:) Fel a fejjel:)
2011. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszííí :D
2011. jan. 31. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

nekem is elég hosszúak,szőkésbarnák,a bőröm meg általában hófehér...

de eszembe sincs borotválni (gyantára allergiás vagyok,epilátort nem birom)

majd ha jön a jóidő,3-4 alkalom szolitól lesz pici szinem,és kevésbé látszik

amugymeg: kutya se nézi,de még a pasi se aki kiszemelt téged (vagy te őt)

2011. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ.. osztálytársnőmnek is szőkésbarna a színe, mégis -finoman szólva is- meglátszik, és szerintem elég illúzióromboló. Ha gondolod, csinálj több oldalról képeket a kezedről és döntsd el úgy, hogy necces-e a helyzet :)
2011. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szőkésbarna lenne a kezemen a szőr, akkor eszembe sem jutott volna, hogy leszedjem. De sajnos én barna vagyok, így nagyon látszott régen, nem bírtam. Így pár éve epilálom, de bárcsak ne kéne. Időigényes, és fárasztó mindig ezzel foglalkozni, hogy most ki látja, ki nem. Ha már csak egy picit látszik, már akkor látványos az enyém, szóval én szedem. De neked nem ajánlom..én nagyon örülnék, ha nem kellene vele foglalkoznom.
2011. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehogy elkezd borotválni! Nekem is szőkésbarna szőr van a kezemen és még sose szóltak meg emiatt. Az más lenne, ha extra dús, sötét szőr lenne, de ebben az esetben felesleges.


Egyik barátnőm is hasonló adottságú volt, tini korában elkezdte borotválni és a mai napig bánja, hogy elkezdte. Sokkal dúsabb és sötétebb lett, már a legrövidebb szálak is tök feltűnőek.

2011. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, tényleg, ezek megnyugtatóak! :D
2011. jan. 31. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tényleg ne borotváld, mert rosszabb lesz...tényleg. Erősödni fog a szőröd, és azt éred el vele, hogy jobban meg fog látszani.
2011. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!