Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a lány?

Szerintetek szép ez a lány?

2011. jan. 31. 13:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
yes.
2011. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Önelégült, hidrogénfejű, anorexiás kis hulladék, ez nem nő...
2011. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Milyen szemnövelőt használ?, mert az nekem is kellene:-)
2011. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Adri baba ***** válasza:

Tipikus tini lány ezer van belőle az utcán,vedd le a sminket meg a műszempillát és kész:)

A teséről annyit hogy nagyon szépen meg van csinálva photoshop-al,én is voltam nagyon komoly fotósnál és én is nagyon szép voltam a képen de most elmész mellettem!

2011. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Áhh nagyonn :D

ő a példaképem *.*

Én is ilyen vékony vok-.-" miért kellene rá 5 +kiló??

talán csak az a szép és nőies akinek 897 kilós csecse van és 3452 méteres p×csája??-.-"

2011. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ismerem őt, jó beképzelt:D scenegirl :) vagy saucy?xd

szerintem nem olyan szép, tök fiatal és még is olyan mintha már 25éves lenne.... Meg hát olyan tipikusan tömegcsaj, szőke vasalt hajú...

2011. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hát én igenis csak azt nevezném nőnek aki nem úgy néz ki mint egy férfi..lehetne melle még..de kérdésedre válaszolva az arca szép egyébként nem.
2011. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

aki hájas mind ezt mondja :) 'legyen nő,legyen amit fogni rajta,ne legyen gebe,és legyen mellle'

mostanába mindenki csak lehordja a vékony lányokat(csajok),de könnyü jártatni a képünket de érdekes módon mindenki fogyni akar,és mindenki a vékony lányok után vágyakozik,nem a kövér NÖÖÖIES csajok után.(persze van olyan is)

2011. febr. 4. 17:00
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolom nem vagy több 12nél. Nagyon sötét vagy. A nőiesség nem azt jelenti, hogy legyen rajta 30 kiló felesleg, hanem azt, hogy legyen homokóra alakja (keskeny derék, szélesebb csípő), lapos hasa, formás feneke és ne legyen deszka, vagyis legyen melle.

Ja és ha felteszel egy kérdést, próbáld meg elfogadni a kritikát is vagy azt, ha valakinek nem jön be ez a szőke rondaság.

2011. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!