Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 163cm vagyok, melyik ügynökség...

163cm vagyok, melyik ügynökséghez mehetnék?

Figyelt kérdés

Melyik modellügynökség az amelyik elfogadna mint modellt?

162cm vagyok de nagyon vékony és szép arcom van! Melyik ügynökséget ajánljátok?


2011. jan. 31. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan nem tudok segíteni, de ilyen kisebb cégeknél talán lehet esélyed ha tényleg nagyon szép az arcod, mert ez a magasság a modellkedéshez édes kevés. ha jól tudom, a minimum 171 cm körül van, de ha nem kifutó modell akarsz lenni akkor elég lehet a kevesebb is.
2011. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max reklámstatisztának vennének fel, manapság minden lány modellnek akar menni jelentkezik és a jobbakkal bőven túltelített a piac. De csak fotómodellre nagyon nincs kereslet, inkább a kifutóra,, fotózásra, reklámra, mindenre jó lányoknak.

Amúgy küldd el mindegyiknek, aztán valamelyiknek hátha kellesz. (amúgy 173 az alsó határ)

2011. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélyed sincs, ne pazarold erre az időd és a pénzed.
2011. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez aztán a bíztatás emberek......

Én is ugyanígy vagyok mint te, sőt 2 centivel még alacsonyabb is vagyok. De nem adom fel! Én elküldöm minden ügyökségnek az adataimat, amint készenállok rá, mert még van elintéznivalóm magamon. :D De ne hagyd hogy mások lebeszéljenek róla, mert mindig vannak kivételek! Sok sikert neked!

R

2012. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!