Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedni csak a nagyon...

Modellkedni csak a nagyon szép lányok mehetnek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nem, sőt. voltam fotózáson, ahol annyira nagyon ronda lányok voltak, órákig sminkelték a bányarémeket, és utána ott állt maga a tökéletesség. a modellpasik ott beszélték ki, hogy milyen ronda némelyik modellcsaj.

az a lényeg hogy szimetrikus legyél és vékony. na meg magas, de az csak a kifutóhoz fontos.

2009. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha ruhamodellre gondolsz, ott kifejezetten nem vesznek fel szépeket. Ne legyél túl szép - viszont nagyon magas, nagyon hosszú lábú és nagyon sovány (legjobb, ha anorexiás).

Ez ma a követelmény ott.

2009. ápr. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Hál'a, szoktak keresni duci modelleket is...
2009. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi nektek a válaszokat:) nem vagyok anorexiás.. szóval akkor modellkedás kilőve:)
2009. ápr. 12. 09:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy éheznek a modellek, az (nagyrészt)saját hibájuk. Amikor én elkezdtem modellkedni, nyomatékosan megkértek, hogy ne éheztessem magam. Egyek rendesen, de inkább zöldségeket-gyümölcsöket, és kerüljem a szénhidrátot, és rengeteget mozogjak, hogy a kilók amik még fent vannak azok le menjenek, és hogy tartsam a súlyomat.

A szépség az relatív : ) De nem árt, hogyha az emberlányának szimmetrikus az arca, és van valami különleges vonása. Bár igen, sminkel bárkit fellehet turbózni.. Itthon, még figyelnek erre, hogy kifutóra csinos arcú lányok menjenek ki, de külföldön nem igazán.

Ha már fotó modellkedni is akarsz, akkor már tényleg kell a bájos pofi, amiben van valami megfoghatatlan.

2009. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj Kate Moss modellre. egyáltalán nem mondható róla, hogy szép arca van, inkább olyan mint egy kis béka. miért lett mégis világhírű? mert különleges arca van, ami távol áll a hétköznapitól. vagy mondjuk gisele bündchen. ő sem kimondottan szép, mégis a legkeresettebb modellek egyike. a jó modellnek többféle arca is van, izgalmas kisugárzású, eredeti személyiség. átlagos semmiképpen nem lehet, vagy szép vagy sem.

érdekes, hogy idáig majdnem az összes szépségkirálynő megpróbált munkát keresni modellügynökségeknél, mégis ajtót mutatnak általában nekik. a szépség önmagában semmit nem ér a modellszakmában ha az unalmas.

2009. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nem csak szépek.tudod vannak olyan lányok akiről te is azt gondolod,hogy milyen csúnya,de vannak kifejezetten ilyen modellek,mert nekik esetleg más szemében nem csúnya az arcuk,hanem karakteres.a testalkat is egyénfüggő,manapság inkább a domború modelleket keresik.
2009. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
ismerek pár modellt, aki nem szép, de modellkedik:)
2009. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Egy csomó híres tervező van aki direkt ronda lányokat alkalmaz,hogy ne a modellre figyeljenek,hanem a ruhára.Persze olyan is akad aki pont fordítva csinálja.Ezt egy híres modell mondta nem csak úgy kitaláltam,azt hiszem Vámosi Viki interjújában olvastam.
2009. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen a forma a léneg mert azon kívül bármit megcsinálnak sminkel...az orr a száj a szem mérete formája és persze a testé...


Amúgy nekem van egy modell barátnőm hatalmas melle van de tulajdonképpen elég sok helyen kilátszik a csontja...nem tudom hogy csinálja de még bőven 18 éven aluli úgyhogy nincs szilikonmelle...

2009. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!