Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a (tarajos)...

Mit gondoltok a (tarajos) pank lányok hajáról?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy tarajat nyiratok énis, csak érdekel, hogy más ember pl. stiluson kivüli mit gondol :D

stílust-kort-nemet is légyszi :)


2011. febr. 1. 17:29
1 2
 1/17 barbara500 válasza:
azt gondolom ,hogy nagyon vagényak és dögösek :D
2011. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én rád se néznék olyan hajjal egyáltalán nem nőies..Gyerekes,nevetséges és csúnya! 17/f és nincs igazán stílusom mert 13 éves korom óta rájöttem hogy 20-30 évesen nevetnék az egészen..Emos voltam és rohadtul szégyellem szerencse hogy hamar rájöttem hogy ez gáz ha valaki túl komolyan vesz 1 stílust.Azzal nincs gond hogy punk zenét halgatsz de legyél már NŐ! Inkább kövesd a divatot és legyél szép lány felejtsd el ;)
2011. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 •ß• ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz...nagyon nem nőies.Feltételezem most hosszú hajad van,ha levágatnád biztosra veszem hogy elsírnád magad.Egy lánynak borzalmas az ilyen szanaszét nyírbált fej,főleg hogy csak tökéletes fejformán mutat "jól",arról nem is beszélve hogy ki tudja mennyire van tele a fejed anyajeggyel...és ha nem tetszik,vagy megunod abból mire kinő valami rendes haj...ha van egy csepp eszed akkor ne tedd meg.
2011. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem tudtok ti semmit. Csak leszólni más külsejét.

Ha 1 csaj szép az kopaszon ill. más 1éb hajjal is jól néz ki.


Az meg h ki mit bán meg legyen a saját szerencsétlensége.


Kérdező: Én belevágnék a helyedben.

18/F

2011. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket (:

1. és utolsó : nekem is tetszenek. és köszi a biztatást :D

2011. febr. 1. 18:29
 6/17 anonim ***** válasza:

29 éves férfi vagyok,most is szeretem a punk meg rockzenét,de a különböző"stílusozsdikhoz" már öreg vagyok.tizenévesen nekem is alá volt borotválva a hajam,és répavörös volt.

azt gondolom,fiatalság bolondság,de nincs vele baj nyírass tarajat.hajrá:-)

2011. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem marha vagány:)

Figyelj, ha punk vagy, szereted ezt a zenét, tisztában vagy magával az életérzéssel, történetével stb., ne foglalkozz mások véleményével. Hiszen valahol ez is a dolog része. A lényeg, hogy neked tetsszen és jól érezd magad!

22/L, főként oldschool goth rajongó.

2011. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem egy lány igenis lehet dögös punk kinézettel. Nem épp visszafogott és nőies, de semmiképp sem fiús.

Pl. ők is milyen csinosak így ahogy vannak.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Persze az is egyértelmű, hogy a diszkós, divatmániás, plázacica/plázafiúka, átlagos stb. embereknek sosem fog tetszeni, de hát nyilván nem is az ő tetszésüket akarod megnyerni :)

2011. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik ,igazából bármi tetszik ami nem átlagos és közönséges.

Ha megy a stílusodhoz bátran vágj bele :-)!

2011. febr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszi a pozitív válaszokat :D

és igen legkevésbé sem érdekel a diszkós retkek véleménye (:

2011. febr. 2. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!