Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a (tarajos)...

Mit gondoltok a (tarajos) pank lányok hajáról?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy tarajat nyiratok énis, csak érdekel, hogy más ember pl. stiluson kivüli mit gondol :D

stílust-kort-nemet is légyszi :)


2011. febr. 1. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs, engem nem zavar hogy tarajt hordassz szerintem attól még nem vagy retek..De a "diszkósok" vagyis én most a divatos emberekre gondolok miért retkek? Én követem a divatot szeretek plázába járni és sokat foglalkozok a külsőmmel...Vagyis most akkor most én "diszkós" és retek vagyok?
2011. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

a "retek" szót a diszkósok nagy részére használom, nem konkrétan rád, mert nem ismerlek. Ismerek normálisat is, akivel tök rég jóba vagyok. De vannak olyanok is, akik a többség nálatok, akik hihetetlenül nagyképű kis f*sszopók, akik azért, mert ők követik a divatot, már beképzeltek, lenézőek, és azt hiszik, h 40 kilóval már megynertek mindent. De ezeken csak nevetni tudok :) amikor odajön a 40-45 kilójával egy diszkós srác kötekezdni, h miért nézek ki úgy ahogy :) és még ők beszélnek a toleranciáról, hogy ÚÚúristen miért bántjátok a cigány haverom :O

Ha te nem ezek közé tartozol akkor neked nem szól a "sértés"

2011. febr. 5. 11:12
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy punkok és a rockerek közt vannak 40 kg alatt akik nem ismerik a konditermet(kivétel a 150 kg-os zsíros disznók)... Aki követi a divatot odafigyel a külsejére és alap a kondi :)
2011. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Na utolsó te sem voltál még metál/rock koncerten.

Amúgy abban igazad van, hogy ez a szubkultúra nem konditerem-rajongó, hanem akkor már valami küzdősportot űz a legtöbb ide tartozó férfi, de nem a kondiban buzul.

Amúgy ettől eltekintve ha összeeresztenél egy ugyanakkora diszkós és metálos csoportot, nem a diszkósok kerülnének ki élve...a táplálékkiegészítőkkel meg fehérjeporokkal meg ilyen sz*rokkal felfújt izmok sz*rt sem érnek.

2011. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Vágass tarajt.Nekem nagyon tetszenek a Punk lányok.Gyűlölöm az átlagos embereket.

Punk 16/F

2011. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Csylla92 válasza:
Egyáltalán nem nőies:/, de ha neked ez tetszik hajrá;)
2013. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én ha megtehetném levágatnám! Világ életemben punk stílust szerettem volna magamnak (életérzés megvan XD, nagy punkrock fan vagyok *-*) és lázadtam is érte. De nem jött össze.

De ha neked sikerülhet, akkor hajrá!^.^

2016. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!