Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam (képekkel)?

Mit gondoltok rólam (képekkel)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]


2011. febr. 1. 19:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Tucat.
2011. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 19:53

Te meg honnan tudod,hogy nem lesz szep? Eleg nagykepu vagy. Es ez nem jo.

2011. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy tipikus pózolós tinipics@.Átlagos,semmi extra.
2011. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
74%

Szerintem nem olyan jó a hajad, én úgy gondolom, hha így haladsz, mármint már 6os korodban így fényképezgeted magad, akk egy pics@ leszel

szóval lgyél kedves, meg rendes, mosolygós, és ne pózolj így be, egyébként mért érdekel, h mások mit gondolnak rólad?

2011. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

én 6-ban a játszótéren játszadoztam a korombeliekkel, nem pedig arra voltam kíváncsi, hogy kinek mennyire tetszem. elgondolkodtató...

15/L

2011. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
93%

Én mondjuk azt nem értme, egy 6-os liba mi a f*sszt csinál a fényképezős hipertelcsijével?:D Én biztos nem vennék egy 12 éves kisgyereknek telót sem, de ez mondjuk részletkérdés. Az előttem szóló lánynak igaza van, ennyi idősen a játszótéren a helye a kislányoknak, nem a tükör előtt hipertelóval pózolva... Gáz vagy, maradjunk ennyiben.

A fejed átlagos, "stílusod" tucat. Gyakorlatilag gondolom az átlag tinip.csa jövő vár rád, tudod, az a birka fajta, aki megy a többiek után, mert az menő.

Ja és jó a WCpapírtartó a háttérben, nagyon trendi!

2011. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
33%
hát tudod te egy olyan 9 10 évesnek nézel ki már ne haragudj de most kicsit csúnya vagy de majd ha meg nősz akkor gyönyörű nő leszel most is nagyon szép vagy és lédjszives ne haragudj érte amit mondtam rólad szia.
2011. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmit, hogy bazzzzzzzzz...
2011. febr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

úúúúúristen.most őszintén,ha ez neketek szép csaj,és ebből lesz bomba nő,akkor az ennél egyfokkal 'szebbek' valami görög istenők lesznek? bocsánat de tök átlag vagy,és ne aval pumpáld az önbizalmadathogy ide fel teszed a telefonal csinált full homály képeidet,hanem pl aval hogy egy tök idegen embert kérdezel arról hogy szép vagy-e SZEMTŐL SZEMBE.akkor ő meg mondja a tutit.

fogadok ha egy szép lány tenné ki ide a képét irigységből annyi negativ komentet kapna hogy el sem tudná az egészet olvasni.-.-'

2011. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!