Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem gyönyörű a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem gyönyörű a barátnőm, de néhány haverom szerint nem annyira. Mit gondoltok erről a lányról? (lent képekkel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Na?? ha kell még kép szóljatok.


2010. dec. 28. 17:31
1 2 3 4
 1/33 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%
szép nő(Y)
2010. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Most akkor kétségeid vannak a barátnőd szépsége felől?

Ha meg nem, mit érdekel mások véleménye?

2010. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép.Nem az én esetem,nem jönnék össze vele, de ettől függetlenül messze átlagon felüli.
2010. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Ja, mellesleg, ha tudná, hogy ide felrakod a képeit, mit szólna?
2010. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem azért jársz valakivel mert csúnya.

A második kép gáz de az első jó.

Meztelen kép kéne.

2010. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
egy az hogy meg szeretném tudni hogy ti mit gondoltok róla,kettő meg a haverjaim mondták hogy szerintük nem annyira,és csak móbe akarom bizonyítani azzal hogy mások vélemyényét megmutatom nekik...ennyi
2010. dec. 28. 17:36
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak és kizárólag az számít, TE mit gondolsz róla. Minden más külső vélemény féltékenységtől / irigységtől átitatott lehet (annak a néhány haverodnak aki leszólja, van most barátnője?) - és egyébként is az a fontos, hogy neked tetszik-e...


Egyébként ha már kérded, szerintem is szép, az alakja is nagyon rendben van, már amennyire a fenti két képről kivehető :) Van még képed róla? Egyébként halkan jegyzem meg, szerintem a második képen lévő hajtípus sokkal jobban áll neki. ;)

2010. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát...bizonyos értelemben biztosan szép lány, bár szerintem egy kicsit mű, és olyan plázacica jellege van...Lehet, hogy csak én látom így, de nekem ez a véleményem.

Sajnálom, ha megbántottalak ezzel, nem állt szándékomban, de nekem ez a véleményem.

2010. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
szép:)
2010. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

egy az hogy meg szeretném tudni hogy ti mit gondoltok róla,kettő meg a haverjaim mondták hogy szerintük nem annyira,és csak móbe akarom bizonyítani azzal hogy mások vélemyényét megmutatom nekik...ennyi"


Ha pedig itt a negatív vélemények lesznek többségben - mert lásd be, nem tetszhet mindenki mindenkinek, ez is megeshet -, akkor meg saját magad alatt vágod le a faágat.


Bocs, de elég éretlen gondolkodásra vall, hogy bizonyítani akarsz másoknak ilyesmit. Te miért vagy együtt a barátnőddel? Azért, hogy egy szép nővel legyél együtt, vagy azért, mert számodra ő a legszebb?

2010. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!