Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt költesz havi...

Mennyi pénzt költesz havi szinten?

Figyelt kérdés

Kozmetikumokra? Itt gondolok a sminkre,arctisztítóra,samponra stb...

Előre is köszi a válaszokat,kort is írjatok:D


2011. febr. 4. 12:39
 1/10 Fülünyúl ***** válasza:
Mivel egy-egy tégely/tubus/flakon elég sokáig kitart, ezért havonta nem kell sokmindent pótolni. Amit gyakrabban kell, az 4-7 ezer Ft-ból simán megvan havi szinten.
2011. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
cca 27-29e forintot. Ebből 18 a Vivida tabletta - ez nagyon sok mindent kivált, a bőröm teljesen rendben van tőle. A többi a sampon, kondicionáló, éjszakai krém... Mást nem használok.
2011. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem sminkelem magam!sampon meg 600 ft kb
2011. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt nehéz kiszámolni mert a legtöbb dolog több mint 1 hónapig elég. De mondjuk sampon, balzsam kb 500-500, meg valami dekorkozmetikum(pl új színű körömlakk, új szempillaspirál) olyan 2000, arctisztító ha kell új az asszem 1200, de ami most van legalább 4 hónapja használom.. szóval kb ennyi
2011. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sampon: kb. 2000 Ft

arctisztító, ilyesmi: kb. 3000 Ft

műköröm: kb. 3500 Ft

szolárium: kb. 1500 Ft

ez így 10.000 forint havonta. persze van, amikor épp elfogy az alapozó, akármilyen smink, ez így együttvéve mondjuk 3000, de általában nem egyszerre fogy el minden, legyen 1500. 3 havonta megyek fodrászhoz melíroztatni, az 5000.

20L

2011. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most egy 1000es-ből simán kijövök, de most vettem egyszerre 3tusfürdőt és egy szappant, úgyhogy az elég lesz egy pár hónapig.
2011. febr. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1000 Ft

xD

2011. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából meglepődtem,de ezek szerint akkor csak én imádok sok pénzt költeni kozmetikumokra:D

2011. febr. 5. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi 4-gyen vagyunk testvérek (csajok)

és éneklés a hobbink.. járunk szülinapi partykra énekelni..

így sokat kell költeni.. -.- xD

2011. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon keveset. Pedig sminkelek minden nap, de ezek a cuccok egyszerűen kifogyhatatlanok számomra. Szempillaspirált szoktam venni kb 8havonta mert az is sokáig kitart meg vagy 3havonta egy új szemhéjpúdert meg mondjuk fél évente egy rúzst, vagy ha valami megtetszik bár ez nagyon ritka akkor azt. Nekem csak olyan smink cuccaim vannak, amik jól kombinálhatóak meg tudom is használni. Elég sok van, mert mondom egyszerűen nem fogynak ki. Én sampont is csak 3havonta veszek, dezodort meg fél évente. Meg nekem körömlakkom soha nem fogyott ki, pedig mindig ki van lakkozva a körmöm is. Összegezve pár ezer forint ez, na jó, mondjuk 3 havi szinten. Tudom, hogy furi, hogy nem fogy ki nekem semmim, idegesít is rendesen de nem tudom hogy másnak hogy fogy ki egy tusfürdő pár hét alatt :)
2011. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!