Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzt költesz a babádra...

Mennyi pénzt költesz a babádra havi szinten?

Figyelt kérdés
Gondolok itt minden költségre, ami a csöppséggel kapcsolatos. :)
2011. jan. 4. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

11 hónapos

Tápszer: 14000,-

Tejpép, bébiétel 5000,-, legtöbbször azt eszi amit mi, vagy főzök neki külön.

Baby desszert, gyümölcs, joghurt: 5000,-

Popsitörlő: 2000,-

Pelenka 6000,-

2011. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
5 kérdéssel lentebb ugyanez volt a kérdés.
2011. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 15 hós. 2 csomag pelus kell neki- 7000. Törlőkendő 2000, néha bébiétel legyen itthon- 6000, gyerekital- 9000, ha főzöl neki számold hozzá a zölség-gyümölcs alapanyagok árait, egyébként plusz napi szinten de. gyümölcs, du. pedig krémtóró, joghurt,v. puding. Nem tudom mennyit költünk rá, de nagyon sokat, az biztos! És még a növésben lévő gyerek ruházkodását nem is számoltam: vehetsz használtat olcsóbban, ill. újat sokszorosán.És néha kell még játék is. Csak ennyit!
2011. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Szia!11 hós fiamra:

szopik az ingyen tejcsit jelent

bébiételt ritkán kb 3000Ft

tejpép:2000Ft

joghurt krémtúró:3000Ft

Amit főzök többnyire azt eszik,reggeli kenyér v.mivel,ez elhanyagolható mennyiség,nem tudom forintositani

pelus:2cs pampers 2x2000FtTörlőkendő2000FtMosószer 2-3000

2011. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja utolsó vagyok ruhát csak 1-2 darabot kell vennem mert kapunk rokonoktól,játék maradt a tesótól,alkalomra kap azt.Nem egyszerű míg felnő a gyerek,de a gyerekkel nő az igénye is:)(15 éves lány a legnagyobb)
2011. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

6 hós kisfiúnál:

- pelenka és tápszer havi 25.000,-

- gyümi és egyéb nyalánkságok, amiből főzök neki 8.000,-

- egyéb (ruha, játék, új cumi-cumisüveg) 8-10.000,-

Havi minimum 40.000,- forintot biztosan ráköltök. Nincs nagyobb testvér v. rokonságban baba, akitől ruhát v. ilyesmit örökölhetnénk.

2011. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Húú, rengeteget.. Jó kérdés, sosem számoltam még de most kiváncsiságból elkezdem. :))

Az a baj hogy minden sz*rt megveszek ami megtetszik, túl sok ruhát veszek, egy csomót nem is hord. Erről lehet hogy le kéne szoknom.

2011. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy átlagos hónapban kb.30000Ft-ot, de konkrétan nem számoltam össze.Ilyenkor nincs benne az, hogy kell nagyobb beruházás pl.autósülés, nincs karácsony stb. mert akkor ez egy nagyobb havi kiadás.

17hós a kisfiam

2011. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két manóm van, egy kétéves és egy öthónapos. Mivel a nagyobb is még csak félig szobatiszta, pelusra elmegy havi szinten vagy 15 ezer, pontosan nem tudom, csak sacc.

Popsitörlő, fürdető, popsira krém stb. is beleszalad jó pár ezresbe. Ruhák, játékok, mesekönyvek, belépők pl. állatkertbe (igaz, a gyerekekért nem kell fizetni, de nekem igen és hát ugye miattuk vagyok ott:-) ), játszóház, zenebölcsi stb., plusz a kaja, de a kicsi még csak szopizik, a nagyobb meg már azt eszi, amit mi, így nem kerül extrába. Majd 1-2 hónap múlva a bébiételek megnyomják a költséget biztosan.

Szerintem nagyon minimum 50 ezer elmegy rájuk, vannak hónapok, amikor ennél jóval több is. Most vettünk pl. autósülést a kicsinek, mert kinőtte a babahordozót, 30ezer volt az is. Mivel ruhákat is kell vennem megint, iszonyú gyorsan nőnek, az ehavi költségvetés rájuk beleszalad egy százasba biztosan, sőt, inkább többe.

2011. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ennél jóval kevesebbet... Már 2 éves, de még nem szobatiszta, pelus, olcsóbb, de egész jó, kb.5000 havonta.Ruhát kapunk, csak néha kell 1-1 cipő, vagy pl. most téli overáll, de ezekből is igyekszem olcsót, mert nem telik drágábbra. pl. most egy sínadrágot 2000-ért vettem. Étel: ugye már azt eszi, amit mi, csak pár tejtermékkel, nyalánksággal lehet számolni, kb. 5-10 ezer havonta. + egy zenés manó-torna bérlet (5000 ft, másfél havonta.) Ha játékot veszek, akkor sem méregdrága divatjátékok. Pl. 400 ft-ért gyönyörű, mondókás mesekönyv, és nem 3-2 ezerért, mert mondjuk az micimackós. Nem panaszkodásként, de nem tudok sokat költeni rá, de nagyon remélem, mindene megvan és boldog, kiegyensúlyozott kisfiú.
2011. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!