Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez vajon miért van? Kérdésed...

Ez vajon miért van? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sminkelem magam,hajat vasalok,fényes a hajam,mindig ápolt vagyok de úgy érzem hogy nem kellek senkinek.(Eléggé önbizalom hiányos vagyok)Lassan nem fog már érdekelni hogy hogy nézek ki,ha így nem kellek senkinek akkor nem mind1?Mondták már rám hogy nagyon szép vagyok,meg mondták már hogy ronda.Van rajtam kb.6-7 kiló felesleg ha azt ledobnám más lenne szerintetek a helyzet?
2011. febr. 6. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt így lehetetlen megmondani. Egy képet felteszel akkor megmondom hogy mi a helyzet. Amúgy meg ne keseredj csak lesz valami :D
2011. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lefogyni, hátha visszajön az elvesztett önbizalmad, ha meg vagy elégedve magaddal, mindjárt más lesz minden, ...és mosolyogjál sokat. Mindenkire mosolyogj. Ha durcásan jársz-kelsz, senki sem fog rád figyelni.
2011. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen
2011. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amíg magadat nem szereted, addig mástól se várd, hogy szeressen téged.

ha jobban éreznéd magad 6-7 kilóval könnyebben, akkor hajrá, dobd le!

egyébként hány éves vagy? mert nekem az az érzésem, hogy még fiatalka vagy, bőven van időd még "bepasizni"...

2011. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14 vagyok.És igazából én még nem szeretnék.De annyira kínos mert nálam az osztályba csak idősebbek vannak,mert engem régen előre engedtek.És már a legjobb barátnőmnek is van.De még annyira nem érzem hogy szeretnék csak kínos.
2011. febr. 6. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:
figyi! én is mindig a legfiatalabb voltam, 5 évesen mentem iskolába. sokáig rám se néztek a pasik, már az összes barátnőm csávózott én meg nem. persze engem is bántott akkor. de így visszanézve csak nevetek az egészen. :) csak lazán és fogadd el magad! ez e lényeg.
2011. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!