Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Főleg fiúk, férfiak válaszát várom. Van egy fiú az edzőteremben. Kb. 3 hónapja ismerem, már mint csak látásból, meg köszönünk egymásnak. Elég gyakran látom. Próbáltam átrakni más napra az edzésem, hátha nem látom többet, mert akkor nem fog érdekelni... vagy is inkább nem akarom, hogy érdekeljen :D

Volt is egy pár nap míg nem láttam, majd azokon a napokon is megjelent. De szerintem sokat edz és lehet, hogy azokon a napokon is volt, csak én kombinálok. Na mindegy. Az első két nap rám se nézett és nem volt jókedvű. Most megint mosolyog és köszön. Na de nem gyerekeskedek... de az én részemről, ha belenéz a szemembe 2 másodpercnél tovább nem bírom nézni, mert annyira szép és néha hülyéskedik.. szóval tudjátok, ilyen zavarba jövős buz^ságok, amit utálok. :) Szóval nem tudom tetszek e neki. Úgy érzem örül ha lát, mindig próbál hülyéskedni ha nézem. /amit próbálok nem túl sokszor megtenni/ Volt, hogy néztem és megfordult pont a szemembe nézett. Szerintetek tetszem neki? Vagy csak szeretném ha tetszenék neki. :D Tudom nem túl sok információ. De nem vagyok épp az a könnyű eset. Amúgy a fiú mellé egy cicababát képzelnék el. Gyönyörű drága ruhában, meg műkörmökkel. Bla... én nem vagyok ilyen. Meg edzés közben 2x cseréli a felsőjét. Ami érdekes, mert engem lány létemre nem érdekel. Leizzadok, mint egy ló. De hát ezért van az edzés. Próbáljatok lebeszélni róla. Biztos nem illenék hozzá meg nem tetszem neki. Frankó kavalkád lett ez az írás. Jajjj de az a gyönyörű fehér fogsor és a sunyi szempár.. néha odamennék és jól megverném, kedvességből, tele leszek energiával, ha meglátom... oda meg vissza vagyok érte. Na most erre ha valaki válaszol. Akkor nagyon kössz!


2011. okt. 13. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50-50. Vagy tetszel neki, vagy nem.
2011. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :D
2011. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ez jó 50-50... na hát akkor megmerjem fogni a seggét? És ha pofon vág?

Utolsó válaszolónak... kössz, kössz, talán tényleg megfogom a seggét.

2011. okt. 13. 16:17
 4/13 A kérdező kommentje:
Istenem a háta meg a mellizma... lányoknak szívesen mutogatnám. Tökéletes példány. nem akarok én sokat csak megcirógatni a karját, a lábát, a hátát, megpuszilni az orrát. És nézni jó sokáig. Állítsatok már le, nem bírok magammal.
2011. okt. 13. 16:21
 5/13 A kérdező kommentje:
Beszéljetek már le róla. Most komolyan nem akarom, hogy érdekeljen.
2011. okt. 13. 16:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod?:D
2011. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert nem tudnám teljesíteni azt a lécet ahol ő van. Ezért is. A másik dolog van párom. Ezért próbálom kerülni a fiút. De nagyon nehéz. Edzőtermet nem tudok váltani, mert szerződésem van. Szóval beszéljetek le. Kérlek.
2011. okt. 13. 16:53
 8/13 A kérdező kommentje:
Ki milyen technikát alkalmaz az ilyenek elhárítására. Nagyon érdekel.
2011. okt. 13. 16:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem derült ki, hogy a kérdező lány-e vagy fiú....


Csak azt nem értem, hogyha nincs akadálya (pl.: egy aktív kapcsolat), akkor miért nem mész rá? Max. nem jön be és nem lesz belőle semmi.

2011. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2011. okt. 14. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!