Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a fiúknak ez?...

Mennyire fontos a fiúknak ez? Meg úgy általában? Visszataszító?

Figyelt kérdés

Szóval azt mondják jó csaj vagyok,meg nagyon szép meg ilyenek.

De csak mert nem tudják,milyen vagyok valójában...

Tehát,nagyon kicsi a mellem,x lábam van,pattanásos a hátam és eláll a fülem,az orromban is van egy kis kiálló rész,ami állítólag senkit nem zavar,ráadásul a szemem is mindig karikás.

Ezeket úgy takarom,ahogy csak tudom,de nem akarok mindig ezzel foglalkozni.

Ezek miatt iszonyatosan visszahúzódott és önbizalom hiányos vagyok.

De a fiúktól (meg mondjuk nem csak tőlük) mindig csak azt hallom,hogy gyönyörű vagyok,különleges arcom van,csinos vagyok,jó az alakom,meg a többi hülyeség.

Szóval mit gondoltok,ezek nagyon zavaró dolgok,főleg,hogy így együtt olyan sok? :(:(

Légyszi normális válaszokat!


2011. febr. 6. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Sok embernek a kisebb mell is ugyanúgy tetszik, de vegyél fel push up melltartót, ha zavar.

A pattanások idővel elmúlnak és nem csak neked vannak. Az elálló füled, lábad pedig úgy tűnik másokat nem zavar. Téged se zavarjon akkor.

2011. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
A testeddel ne legyen bajod, ha mondják, hogy gyönyörű vagy. Én is sokat stresszeltem a pocim miatt, aztán a barátom közölte, hogy ez cuki, szóval csak annak akarj megfelelni, aki szeret
2011. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
akarsz járni? írj privit 19/F. üdv
2011. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hallgass másokra, ők jobban látnak, mint te magadat, te csak a hibáidat veszed észre leginkább. Mások jó esetben nem a hibákat keresik rajtad ezért őket nem zavarja, mert összességében valószínűleg jól nézel ki.
2011. febr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak kisebb-nagyobb szépséghibái. Én azt tanácsolom, hogy ezeket szeresd meg magadon. Elhatározás kérdése. "Ezentúl nem problémázok az elálló füleimen. Ez így szexi." Ha megszereted magad, elfogadod a tükörképed, önbizalmat fogsz sugározni, amitől megadja a pasiknak a kegyelemdöfést, és mind a lábad előtt fog heverni. 22/N
2011. febr. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne zavarjanak az ilyen dolgok,ezek csak külsőségek.Örülnöd kellene,hogy különleges vagy,nem olvadsz bele a tömegbe.Vagy meg akarsz felelni másoknak?Ami hülyeség,mert nem lehet.Ha azt hiszed,hogy aki külsőre szép az már jó ember is,akkor nagyot tévedsz.Mindenkinek más a szép.Fogadd el magad olyannak amilyen vagy,ha ez megtörténik,boldog leszel.
2011. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,kicsit jobb kedvem lett!:)

Kedves 23:20,lehet,hogy neked pont nem tetszenék.Egyébként a szívem már foglalt:)

2011. febr. 7. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!