Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem lenne röhelyes a tetoválás...

Nem lenne röhelyes a tetoválásomban lévő szvasztika a korom miatt?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, már meghoztam a döntést de mégis úgyérzem h "gyerek vagyok" ahhoz h svasztikát viseljek

Ti hogyan látjátok a helyemben?


2011. febr. 7. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt röheJes lenne, de nem a korod miatt, másrészt meg szomorú is.
2011. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És ha szabad tudni miért akarod magadra tetováltatni?

Most eszembe jutott a Grace klinika egyik része...

Amúgy szánalmas, és borzasztó!

2011. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább ismered ezt a kifejezést, ez jó.

Viszont ezt én a helyedben még átgondolnám.

2011. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szimbólumot sosem tetováltatnék. Még csak 23 vagyok, de voltam én már minden 16 éves korom óta. Úgy néznék ki, mint egy hímzett falvédő, ha minden rajtam lenne. Én mást tetováltattam, amivel most is, de akár 40 évesen is tudok majd azonosulni.


Erről a jelről, nekem a befont hajú nagy szoknyás elvarázsolt tizenévesek jutnak eszembe, köztük nagy divat ez. Aztán ezt az okosabbja kinövi.

2011. febr. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szomorú miért lenne az?

Sőt nem is nácizmusból hanem mint ősi jelképet szeretném magamra.

Indiában a szerencse jelképe míg kínában a halhatatlanságé

2011. febr. 8. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, hogy nem a nácizmus miatt csináltatnád hanem az ősi jelentése miatt...

De sajnos ma már nem sok embernek jut róla eszébe más. És ők nem tudhatják, hogy te miért viseled, és kérdés nélkül fognak elítélni. Mert az emberek ilyenek.

2011. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Számos országban, köztük Magyarországon is, tiltott önkényuralmi jelkép."

Hacsak nem tudod megmagyarázni, hogyan minősülhet a tetkód pl oktatási célnak, eléggé illegális, akármilyen jelentést gondolsz is mögé. Ja és a karrierredet le is húzhatok akkor a klotyón, mert senki nem fog alkalmazni, ha magadra varratsz egy tiltott jelképet. Meg csak abba gondolj bele, hogy valaki, aki megélte a náci időket, vagy elveszített valamit, hogy érez, ha ránéz? :D Szóval elég rossz ötlet.

2011. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!