Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek ki számít műnőnek?

Fiúk, nektek ki számít műnőnek?

Figyelt kérdés
Milyen lányra mondjátok már azt, hogy "mű"? Pl. ha nincs plasztikázva, akkor is lehet mű?
2011. febr. 8. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy mondhatjàk!Rajtam règen semmi műtét nem volt,mègis mindenki műnőnek tartott.Most màr,hogy 2plasztikai műtèten is àtestem,szinte mindenki szépnek tart.Ez sok mindentől függ.Pl.ruhàzkodàs,viselkedès ès a nagyon termèszetellenes dolgok miatt lesz valakiből làtvànyra műnő.
2011. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

szandikát mondanám a való világból műnőnek.

de az elég ritka, hogy valaki nem volt plasztikázva és műnőnek néz ki.

2011. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én sosem szeretném magam plasztikáztatni, de félek, hogy engem is műnőnek néznek pl. a hajam, meg a szoli miatt (mert hófehér bőrömet gyűlölöm és elkezdtem felszedni egy kis színt).
2011. febr. 8. 23:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Hajamra meg azt mondták, hogy tuti műhaj, mert olyasmi, mint neki: [link]
2011. febr. 8. 23:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ès ezt az ismerőseim sem tudtàk megmagyaràzni,hogy mièrt,de annak làtott mindenki műtètek nèlkül.Termèszetellenes szőke színe volt a hajamnak,egy csík bohóc szemöldököm volt,sokszor póthajam,műszempillàm,műkörmöm,kg alapozó+púder.Ja ès nagyon ribancosan öltözködtem.Ez bőven elèg!Most szilikon mell+szàj,de vissza tèrtem az eredeti hajszínemhez ès semmi műköröm,haj meg ilyesmik.
2011. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Najó, akkor én azt hiszem, nem vagyok művi:D
2011. febr. 8. 23:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

engem is hívtak már műnőnek.. pedig semmilyen plasztikai műtétem nem volt, a hajamat se festem, sminkelni is csak szolidan szoktam, műkörmöm sincs, szoliba se járok, és nem mondanám hogy r*bancosan öltözködöm.

csak elég hosszú a hajam, amire mindenki azthiszi hogy póthaj, a színe is nagyon szép sötétbarna, a szempilláim sötétek, a körmöm könnyen megnő és erős, és elég fehér az arcom, és úgy néz ki konkrétan, mint egy babasegg xD pedig semmi alapozó, csak egy kis színtelen púder hogy ne legyen fényes. szal azért vannak páran akiknek a természetes műnek tűnik :)

2011. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha természetellenes a haja, a szemöldöke, 10 centis műszempillája van, erős smink, hosszú csilli-villi műkörmök és ku.vás ruhákban jár. Kb. ennyi.

Nem kell ahhoz plasztikai műtét, hogy természetellenesen nézzél ki. Mondjuk az arcot szépen el lehet rontani egy ajakfeltöltéssel.

2011. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább javított nálam az ajakfeltöltés,mint rontott.:)Nem szabad túlzásokba esni.Voksán Virágot pl.láttam feltöltés előtt és szebb volt az első pár ml szilikon után,de miután túlzásba vitte,valóban nagyon csúnya lett.De vannak róla olyan képek,ahol már fel van töltve a szája és nagyon szép.
2011. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem van póthajam és most elkezdtem járni szoliba és műszempillám is van.Viszont mindenki dícséri a szempilláim.A póthaj hosszú,de egybeolvad a saját hajammal(a saját hajam a mellemig ér,a pót derékig)és aki nem ismer,az nem veszi észre.

Műkörmöm nincs és műszempillán kívül nem nagyon sminkelem magam:)

Mikor platinaszőke voltam,akkor sokan hívtak műnőnek.Most,hogy átváltottam sötétszőkébe nem hallottam még senkitől:)

2011. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!