Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha most ki kell vennem újra...

Ha most ki kell vennem újra lehet szúrni?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve van két ajakpiercingem alul. A fogaim nem nagyon tolerálják már és az ínyemet is lehúzta picit, elég érzékeny(tudom, hogy lehet szilikon talpas/száras piercinget is kapni bár a környékünkön pont nem, de megoldanám de mindegy, mert más oka is van). Szeretem, nem divatból csináltattam, de családi és iskolai okai is vannak, hogy ki kell vennem most így érettségi tájékán. Viszont lehetségesnek tartom, hogy félév múlva vagy később újracsináltatom. Az nem fog jobban fájni? Mivel már egyszer beforrt és majdnem ugyanott szúrják át? :/
2011. febr. 9. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. én már lassan 2 éve hogy kivettem az ajakpc-m de még mindig vissza tudom rakni. szóval nem biztos hogy neked be fog nőni. az érettségi 1 hét, kiveszed hétfő reggel, pénteken már vissza is tudod tenni. szóbelinél megint kiszeded. nekem is lejött az ínyem, szokott is fájni eléggé, sajnos ez már ilyen marad.
2011. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az enyém viszont fél óra után elkezd összehúzódni sőt belül már fáj is amikor visszateszem mintha elszabná :S ezért nem szoktam kiszedegetni..múlt héten is tisztítottam csak aztán közben elvonták a figyelmem azért maradt úgy több mint fél óráig :D .. nem forrt úgy be belül a hús, hogy a piercingnek legyen egy "hüvelye" pedig mint mondtam lassan egy éve bent van és nem is volt begyulladva egyszer sem szóval sajna ez a megoldás nem választható számomra..
2011. febr. 9. 14:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Fu.. ez most kicsit össze-vissza válasz lett.
2011. febr. 9. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én fülbevalóval jártam így, zt ott szúrtuk ki, ahol látszott a régi nyoma, nem gyógyult se nehezebben, se könnyebben, nem is fájt jobban vagy kevésbé.

Szóval ki lehet ott bökni még egyszer, legalább már meglesz a helye, hogy hova.

2011. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm (:
2011. febr. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!