Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fura kérdés, de megszoktad...

Fura kérdés, de megszoktad nézni, hogy egy lány azért magas, mert magassarkú van rajta, vagy mert csak alapból az? :D

Figyelt kérdés
És még egy: ha a 170 cm körüli lány felvesz 6-7 cm magassarkút, akkor óriásinak látjátok?
2011. febr. 9. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nahát :D

Ezen filóztam eddig, hogy mégis mi alapján gondolják, hogy ki milyen magas. Hogy vajon megnézik-e, a cipőjét, vagy csak simán ekkora és kész.


Én is várom a válaszokat.

2011. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Én meg szoktam nézni, hogy most akkor a cipő miatt magasodik fölém, vagy izomból?

163 cm/lány.

2011. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hülye vagyok,de én megnézem! Ha magassarkú van rajta, ráadásul járni se tud benne és úgy néz ki, mint egy lengedező oszlop, jól ki is röhögöm :DDD
2011. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is megnézem. :) De azért nem csak a magas lány vicces, ha nem tud benne járni, hanem a picik is. Mint a kiskacsák. XDDD


Azért kérdeztem, mert én például mindig leellenőrzöm, ha valaki olyan magas vagy magasabb, mint én, hogy vajon a cipő miatt-e. Kíváncsi vagyok, sokan csinálják-e ezt még rajtunk kívül.

2011. febr. 9. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam, mert magas vagyok, és kíváncsi vagyok, ő is az-e, vagy csal.
2011. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam megnézni. A cipőjét azért szoktam megnézni, hogy milyen cipőt tud hordani egy ilyen magas lány, amikor nekem is nehéz találnom magamnak. Eléggé meg szoktam lepődni, amikor nálam magasabb lánnyal találkozok, vagyis fura.


én 178 cm vagyok.

2011. febr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sok emberre felnézek, mert 160 centis kiscsaj vagyok :)

Szoktam vizsgálni az emberek cipőit, de csak mert cipős vagyok, semmi másért. Bár szoktam látni tényleg óriási (180 centis) nagyobb darab nőket magassarkúban...ha valaki 180 centi manökenalkatú, akkor rendben van a magas sarok, de egy nagyobb darab magas nőn eléggé furán néz ki.

2011. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!