Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az usapolo.hu megbízható...

Az usapolo.hu megbízható rendelős oldal? (kérdés rövid válasz is)

Figyelt kérdés
Rendeltem egy pólót, de apukám azt mondta h szerinte nem biztos, hogy igaz, mivel még visszaigazoló e-mailt nem kaptam, 2 napja. Szerintetek?

2011. nov. 3. 18:34
 1/5 anonim válasza:
81%
én is vártam pár napot rá. egy nyakláncot rendeltem. és közölték, hogy nincs raktáron, rendelni kell az usából, ami 2 hét. aha.. 4 hét után írták h nem tudnak küldeni, mert már elfogyott...
2011. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ohh akk lehet én is így fogok járni, mert azt írták h 4 hét mire beszerzik :S
2011. nov. 3. 22:03
 3/5 anonim válasza:
62%
hát nem a legjobb
2011. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Visszaigazoló email-t nem szoktak küldeni...

Egyébként szerintem teljesen elfogadható, hogy ha nincs raktáron a rendelt termék, akkor várni kell pár hetet mire USA-ból megérkezik.

És attól, hogy várni kell, még egyáltalán nem biztos, hogy a megrendelt termék nem lesz raktáron...

Egyébként is megéri azt a pár hetet kivárni, hiszen ezek eredeti, amerikai cuccok, amiket azért nem lehet minden sarkon kapni...

2012. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megbízhatóak. Én is rendeltem már és nem volt gond velük.

Visszaigazoló e-mail nincs, hanem a megrendeléseknél kiírja a termék mellé, hogy éppen hol van (ha Amerikából érkezik, mert nem volt raktáron).

2012. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!