Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felnagyítom a hibáim vagy...

Felnagyítom a hibáim vagy tényleg más is szörnyűnek lát?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem jól nézek ki aztán rájövök hogy ez lehetetlen a fogaim nem tökéletesek hiába volt fogszabályzóm, az orromon oldalról egy "púp" meg ferde is, x lábam vanmeg mintha az arcom teljesen asszimetrikus lenne. Fehér vagyok hiába jártam szoliba. Egyszerűen borzasztónak látom magam szokták mondani h szép vagyok de sztem nem az akitől elájulnának... Nemtudom ki hogy lát és egyszerűen már annyira idegesít ez. Sokan meg semmitől is gyönyörűek és hibátlanok :/
2011. febr. 9. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez van.

Nem lehet mindenki olyan szép, hogy attól elájuljanak, mert akkor ők lennének az átlagosak. :)

Senki sem hibátlan, ezt jegyezd meg.


Nem az a legfontosabb, hogy hibátlan, és elképesztően gyönyörű legyél, hanem az, hogy milyen ember leszel.


Azokat az embereket jobb is elkerülni, akik csak a külsőd alapján akarnak megítélni, és csak az számít, hogyha hibátlan vagy. :DDD

2011. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azért képpel könnyebb lenne, de az alapján amit leírtál picit rosszul látod magad. Szerintem a fehér bőr nagyon szép és nyáron lebarnulhatsz a napon. De ha téged néznélek és az egész arcod látnám és az szép akkor kit érdekel, hogy nem tökéletes az orrod. Szerintem fogadd el magad:)
2011. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
képet nem akarok, de egyszerűen sírni tudnék már magamtól sokszor
2011. febr. 9. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:

bogárka, nem attól lesz valaki szép, ha rendezett a foga, haja, sminkje, tökéletes az alakja meg a bőrszíne.. ha ez mind teljesülne, akkor lennél igazán átlag és unalmas... szerintem nem kéne ennyit rinyálni a külsődön, örülj magadnak, az adottságaidnak, hogy így is szeretnek és szépnek tartanak. Ha elégedett leszel magaddal, akkor leszel igazán szép. Amúgy ha feltűnt, a legtöbb ember nem szép. Mindenkinek vannak hibái. És nem azért szeretünk valakit, mert szép. Amit szeretnivalónak gondolunk, azt már eleve szépnek látjuk. Szóval békülj ki magaddal és foglalkozz inkább a lelkeddel, mert ilyen frusztrált, komplexusos csajt tényleg senki nem fog szépnek találni.


23L

2011. febr. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!