Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti mit gondoltok arrol...

Lányok ti mit gondoltok arrol a fiúról aki olyan emos fajta szóval összintén mer beszélni az érzésekről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt,hogy ritka,mint a fehérholló,aranyos,meg kell becsülni:)

És,hogy örülnék 1 ilyen srácnak:D

2011. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz mert azért is érdekelt hogy nem értem hogy a legtöbb lány miért azokat a fiúkat szereti akik semmibe sem veszik őket mert a legtöbb inkább azokat szereti akkik bántanak másokat
2011. febr. 10. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz nem kell emosnak lenni, hogy valaki őszintén beszéljen az érzéseiről..

Amúgy az emosokkal az a baj, hogy nekem lány létemre több vér van a pucámban és kevesebbet forgok a tükör előtt.. Valamint az emosok nagyon érzékenyek - magukra. Ez csak egy felszín, mély érzésekről szó sincs.

És ha választanom kéne, én is inkább egy tuskó barmot választanék és nem egy cingár, trendi, lányos emos kisfiút.

De amúgy meg hála az istennek, nem csak ez a 2 fajta van, én hála megtaláltam 7 éve a párom.


23L

2011. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdező nem azt mondta,hogy emo-s,hanem azt,hogy olyan,beszél az érzéseiről.Az emo-sokat én sem szeretem...
2011. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Uhh nekem herótom van. Nyálas, és egészen addig azt hiszi minden kislány, amíg csak a filmeken lát ilyet. Az életben... ehh. Az egész napom arra ment rá, hogy a kis lelkét pátyolgassam, meg megfontoljam minden szavam, nehogy beletapossak a lelkivilágába.

Amúgy a bunkóig is van egy pár szint. Ha kell, mondja ki, amit kell, bár igazából az érzésekről rohadtul nem beszélgetni kell. Ha van van, ha nincs, akkor szokás mesélni róla.

2011. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!