Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nehéz a hegyes műkörömmel...

Nehéz a hegyes műkörömmel bánni, hamarabb letörik mint a nem hegyes fajta?

Figyelt kérdés
Kb. ilyen hosszúra gondolok: [link]
2011. okt. 21. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez lesz az első körmöd akkor semmiképp ne..ugyanis sokan beleesnek abba a hibába hogy 5 centis körmöket rakatnak kezdésnek és fogni nem bírnak vele. Kezd egy rövidebbel aztán szép fokozatosan csináltass nagyobbakat. Egyébként könnyen hozzá lehet szokni, a hegyessel meg különösen kell vigyázni hogy ne törjön le.
2011. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már párszor volt rövidebb műkörmöm. :)
2011. okt. 21. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Te nem szoktad látni buszon, vonaton, metrón az ilyen körömmel mobiljukat nyomkodó lányokat? Marha nevetséges ahogy kínlódnak. Meg mikor eltolja a haját vele és majd kiszúrja a szemét... Mégis minek ez? Felesleges bajnak? Nevetség tárgya akarsz lenni te is mint a többi divatmániás lányka? Másképp nem figyel fel rád senki? Találj ki valami jobbat és nőiesebbet. Ez nem az.
2011. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Körmös vagyok, és tapasztalatból írom, hogy kezdetnek egy hosszú hegyes (stiletto) köröm nem jó ötlet. Lehet hegyes, vagy hosszúkás, de ennél sokkal rövidebb, és 2-3 töltésig ne rövidíttesd le, így fokozatosan hozzászoksz. Utána már lehet rendes stilettot építeni :)
2011. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit visszataszító.:S nem tudom..nekem nem tetszik. nekem picik vannak lekerekítettek, könnyű vele dolgozni is..:) de ha neked ez tetszik akkor csináltasd meg nyugodtan.:)
2011. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahány válaszoló, annyi vélemény... Mindenkinek más az ízlése, más tetszik neki. Magadnak kell eldöntened (figyelembe véve az életviteledet, mennyire veszed igénybe a kezeidet, mennyire tudnál rá vigyázni), de a körmösöd, vagy leendő körmösöd is el tud látni tanácsokkal, és segítheti a döntésedet.

19:59 voltam

2011. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ennél egy picit hosszabb! Mindent megtudok vele csinálni, gyakorolni kell !
2011. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem elsőre hegyes körmöm volt,hamar megtanultam vele bánni, teljesen meg voltam vele elégedve :)Nekem ilyen hegyes volt kb. elsőre: [link]

És nem törtem le, nem akadályozott semmiben. :)

2012. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!