Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy nőljenek a...

Mit tegyek hogy nőljenek a melleim?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és lassan 15 leszek de nem akarnak nőlni a melleim mitcsináljak?
2011. febr. 13. 17:54
 1/8 anonim válasza:
53%

Mármint mi a baj?Nem kezdett el nőni? :O Vagy csak kicsik? Egyél zsírosabbat, edzél és akkor ha szerencséd van a melledre fog rakódni, nekem pl. ez történt.Eszek több zsíros kajál, kosarazok, és jók a melleim, még a fenekem is nagyobb lett. :) Nem vagyok az a "ropi" alkat szerencsére, az sztem nem szép: :S

15L

2011. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kicsik.:/

de majd lassan tavasszal elkezdek futni.az is hatásos??

2011. febr. 13. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, a melled még fog nőni, kb 18-20éves korodig. nem kell aggódni emiatt.
2011. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a barátommal már 2 éve járok de nem mertemmég vele lefeküdni mert kicsik.és ez gáz szerintem.vagy nem?
2011. febr. 13. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen nem gáz hogy még nem feküdtél le vele. de figyelj, ha szeret akkor elfogad a melleiddel együtt. ha meg nem tetszik neki, akkor mehet a fenébe, és örülj neki, hogy nem feküdtetek le.
2011. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Az a gáz,hogy 14 ezen jár az eszed,hogy elakarod veszíteni a szüzességedet,ráérsz még ezzel.
2011. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

nekem is ez a problémám. 14 vagyok, és akkora mellem van, amekkorának körülbelül 11 évesen kellett volna lenni=/

engem nagyon zavar, mégha a barátomat nem is.

de szerintem fiatal vagyte még ahhoz, hogy lefeküdjetek(:

2011. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát a futással az a szitu hogy mindenhol mozgat...inkább csak gyúrj, guggolássz, erősítsd a hasizmod, de a ügyelj, hogy a melled környéke ne legyen megterhelve.
2011. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!