Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnél modellkedni?

Szeretnél modellkedni?

Figyelt kérdés

Ha igen miért, ha nem miért nem?

Kort és nemet is légy szíves:)


2011. febr. 14. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék. Mert nincsenek olyan adottságaim, és ha lennének akkor sem szeretnék ebben a szakmában mozogni, mert szerintem ez az egész egy nagy kamuvilág.

14/L

2011. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem akarok anorexiás beteg nőszemély lenni.:S

De komolyra fordítva, nem bírom a kamerákat, nem bírom, ha ki kell állni sok ember elé.

Általánosban sokszor volt a színházban est, amin előadtunk valamit. Na hát én könyörögtem mindig a tanárnak, hogy hagy legyek én a fa, vagy a bokor, csak ne kelljen megmozdulnom, vagy megszólalnom:D


pedig amúgy semmi problémám magammal, az arcommal sem, és az alakommal sem, de nem bírom, ha figyelnek:S


22L

2011. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 NanaLinkin ***** válasza:
100%
Nem szeretnék. Nem akarnék olyan körökbe kerülni, ahol csak a külső számít. 15/L
2011. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék, mert nagyon nagy hülyeség, már bocsánat...

Szeretném normális munkával pénzt keresni, és egyátalán nem szeretném ha egy csomó ember látna/kritizálna engem. Ha szép is lennék, akkor sem mindenki számára, hanem csak a barátomnak akarnék tetszeni.



Egyébként fotómodellre gondolsz?


Végül is mindegy, mindkettő hülyeség :D


12/L

2011. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen, szeretnék.Persze ha a modellkedés szó alatt nem a bodi sylvy féle senkikre gondolsz. Szerintem óriási lehetőség lehet, nem feltétlenül csak a pénz miatt, hanem az utazások, nyelvtanulás, ismerkedés, kaland miatt.És persze az ember egoját is simogatja a tudat,hogy ő modell.Mivel egy ismerősöm igazi modell, tudom hogy ez a szakma nem csak a csillogásról szól, igy ha több évig nem is, de olyan 1-2 évig csinálnám(ha meglennének az adottságaim)
2011. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem szeretnék hivatásos modell lenni. hobbiból jó, mert szeretem ha sminkelnek és fotóznak és nem is vagyok zavarban a kamera előtt. de nekem épp jó így, hogy ha van kedvem hozzá, és érdekel a dolog, akkor megyek el fotózásra, nem szeretném, hogy ebből álljon az életem, és muszáj legyen csinálni akkor is, ha épp semmi kedvem nincs hozzá. nem szeretném kitenni magam annak, hogy emberek naponta ítéletet mondanak feletted 1 perc alatt, kizárólag a külsőd alapján, hogy kellesz-e az ottlevő többszáz lány közül vagy sem. nem szeretném, ha a munkám semmi esélyt nem adna a személyiségem megmutatására. nem szeretnék folyamatosan figyelni az alakomra, arra, hogy sportoljak és arra, hogy mit ehetek. erős és egészséges személyiségnek tartom magam, ennek ellenére nem hiszem, hogy ezt bírnám.

19l

2011. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Egy portfólióval megelégednék, hogy büszkén mutathassam az unokáimnak milyen szép is volt a mama egykor. :D Ennyi a vágyam, de a pénzt sajnálnám rá.

25N

2011. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert mások az életcéljaim. Egyszerűen nem vonz ez a dolog, nem az én világom. Az alakom és az arcom sincs meg hozzá szerencsére:D), bár a magasságom igen.
2011. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szeretnék valamilyen szinten igen,bár én sem akarok olyan anorex lenni, meg nagyképű, 1 szépségverseny jobb :)


Sajnos alacsony vagyok hozzá, de az adottságaim megvannak nagyrészt szerintem.

16/L

2011. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék, azért mert egy nagy átverés, hogy lehúzzák az emberről a sok pénzt. Ráadásul még ha be is futsz, csak egy bizonyos életkorig kapsz munkát. Utána meg ott állsz nulla végzettséggel. Meg nekem ne akarja megmondani senki, hogy milyen hajam legyen, mennyit ehetek..stb
2011. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!