Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Apa-lánya tetoválás? Ezt az...

Apa-lánya tetoválás? Ezt az elképzelést hogy tudnánk megvalósítani?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkodtunk, hogy valami közös dolog, emlék, szimbólum,szó van-e. De nincs, mert már kiskorom óta elég sokat van távol. Nemzetközi kamionos, valamikor hetekre, 1 hónapra elmegy. Épp ezt kéne kifejezni, hogy annak ellenére hogy sosincs itt és elég messze vagyunk egymástól, nagyon nagyon imádom őt, és ő is engem. Ezt akarjuk megmutatni, hogy a távolság, sok különtöltött idő nem húzott közénk igazából falat, mennyire imádjuk a másikat. Ezt szerintetek milyen ábrával, szóval tudjuk kifejezni, megvalósítani? :)

16L ő 43 éves.


2011. febr. 15. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egy ismerősöm 4 betűt tetováltatott a hátára, az apukája és két testvére meg a saját nevének a kezdőbetűjét, de ilyen tök jó hangzású mozaikszó jött ki, mellette meg csillagok talán :]
2011. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekünk ha még anyut is belevennénk, hogy több legyen, úgy sem lenne semmi értelmes szó semmilyen sorrendben sem :/
2011. febr. 15. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van apa-lánya tetkónk, nekem is sokat van távol apukám, és egy szívecskét varrattunk, amiben teljes pontossággal beleírattuk, hogy milyen messze kerülünk egymástól...81km 42m...
2011. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem már így is van bennetek elég közös. (A génjeid fele.) Szóval szerintem a tetoválás inkább örök barátságokat meg nagy szerelmeket megpecsételő valami, családon belül nekem kicsit furcsa, de nem akarom leszólni, mert ti tudjátok, de azért én 16 évesen még várnék vele, nehogy aztán idővel megnyúljon a bőröd, ahogy még esetleg nősz.
2011. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én meg pont a baráti, szerelmi tetoválásokban nem hiszek :) de köszönöm a választ egyébként. persze, még várunk.
2011. febr. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!