Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szőrteleníteni?

Hogyan tudnék szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

a vállamon és a tarkóm alatt idegesítően szőrös vagyok, néhol csak pár szál, de máshol sehol csak ezen a pár helyen...van olyan technika amivel megritkíthatom(?)

borotválás, gyantázás szerintem kizárva...


2011. febr. 17. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyantázás egyáltalán nem vészes ha van aki segít, és van hideg gyanta is amivel nincs macera, vagy szőrtelenítő krémmel próbálhatnád meg.
2011. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de én úgy akarom, hogy ott később se igazán legyen ilyen mennyiségű szőr(ergó olyan megoldást szeretnék ami gyengíti is a növekedést, ha van ilyen)
2011. febr. 17. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyantáztasd. Attól ritkulni fog a szőr. De van lézeres szőrtelenítés is. Azt is megpróbálhatod.
2011. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


én kipróbáltam és nagyon bejött, remélem tetszeni fog.:)

16/L (esetleg még rákereshetsz a neten a cukorgyantára, ha érdekel..)

2011. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi lányok!

férfi létemre azért teljesen csupasz nem akarok lenni, gyantát azért nem szeretnék(ha jól gondolom az mindent leszed)

marha érdekes, hogy ilyen helyekre csoportosult ennyi szőr, csak ezért zavar amúgy, meg azért mert a többi részen nincs..ááá milyen "nagy" probléma :D

2011. febr. 17. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, gyanta a legjobb. A cukorgyanta meg egyenesen fenomenális.


Esetleg egy orvost igazán meglátogathatnál, ha azt írod hogy máshol nem szőrösödsz, de ezeken a helyeken viszont igen. Lehet hormonális zavar.


Amúgy ebben az évben hozunk be egy kézi lézeres készüléket az országba, persze több kezelési ciklus szükséges és nem egy lövés után tűnnek el a szálak, a külföldi tapasztalatok ígéretesek! Alig várom, hogy én magamon tesztelhessem!

2011. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!