Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Coastal...

Mi a véleményetek a Coastal Scents 88 palettákról?

Figyelt kérdés
Ki mit hallott róluk? Minőségük? Tapasztalat?
2011. febr. 17. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=coastal+scents

[link]

[link]

Jó nézelődést.

De egy szóval azért én is jellemzem. Nagyonimádommertmegériésszépéstartósésolcsóésmindetakarom.:) kicsit hosszú szó lett.

2011. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 88-as palettái a leghíresebbek, mellesleg nem véletlen. Szuperek! A szemceruzái nem olyan jók, de a palettái eszméletlenek, lenyűgözőek. Tényleg.
2011. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Űber jók a Coastal paletták! Nekem 88 Original van és szárazon meg nedvesen használom. Baromi jó, tényleg. Mostmár értem miért sztárolják ennyire. Én az arcpír palettát akarom még megvenni, mert azok a színek bámulatosak, ráadásul több magyar sminkes is használja. Egyébként nem áll meg az élet csak a 88-as palettáinál. Nézd meg a 78-ast is meg a 28, 26-ost is, na azok még szuperek. Igazából az összes tetszik nekem.
2011. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!