Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki nincs megelégedve a Coastal Scents palettával?

Figyelt kérdés
Ugyanannyira tartós/nem tartós mint a többi szemfestékem, és a színek sem túl intenzívek. Alig lehet kiszedni egy kis színt az ecsettel a korongból. Én nem szeretem használni. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. febr. 28. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 88-as shimmer van. ecsettel dolgozom és szemhéjalapozót is használok. így nagyon szépen kiadja a színét és tartós is, nem is csomósodik.
2011. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

A "profibbaknak" van főleg 88-as palettájuk, és ők általában használnak szemhéjalapozót.

De ha neked nem kell, add nekem.

2011. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Használok szemhéjalapozót, Art Decot, csak azt mondtam, hogy semmivel nem tűnik jobb minőségűnek mint a többi. Nem szeretném eladni, azért jól jönnek a színek, de jobbra számítottam.
2011. febr. 28. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem meg tényleg eddig ez az egyik legjobb palettám, pedig volt már sok. (88-as ultra shimmer) és nagyon élénkek a színek lagalábbis a 90%. nappali sminknél vigyáznom is kell néha hogy kicsit tompítsam mert nagyon feltűnő különben.

ha nem vagy megelégedve akkor vegyél MAC szemfestékeket.

2011. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan meg vagyok a Coastal Scents palettákkal elégedve. Nekem van MAC cuccom is és némelyikkel vetekszik vagy jobb. A MAC is jó, nem azt mondom, hogy nem, de komolyan vannak olyan színei palettái a CS-nek, hogy semmiért nem adnám oda! Szerintem rosszul használod! Ecset, technika és primer termék a titka! Lehet, hogy a te bőröd más alapokat igényel, csak nem tudod és ezért csalódsz más termékekben is - gondolom. Hisz írod, hogy a többi is ugyan ilyen, tehát ez azt jelenti, hogy azokkal sem vagy megelégedve. Végülis mindenkinek nem lehet megfelelni :-)
2011. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Micsodaaa? Ide nekem azonnal azt a palettát! Valamit nagyon rosszul csinálsz kislány! A Coastal-nak vannak az egyik legjobb palettái a világon. Szerintem bocs, de sz*arul teszed fel, vagy nem tudsz sminkelni :-)
2011. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NEKEM add :-) Valószínű igen, csak te vagy elégedetlen :-) Az egyik leghíresebb paletta a világon. A Warm 88-ban például az összes NARS naked színt megtalálod ugyan olyan minőségben töredéke árában. Ha nem vagy vele elégedett, akkor valami nálad nem stimmel vagy a technikáddal.
2011. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tetszik akkor add nekem :-) Szerintem Te vagy a 100000-ből 1, aki elégedetlen :-) Biztos eredeti CS palettád van? Mert nekem van néhány és mind extra szuper!
2012. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!