Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetnék modell?...

Szerintetek lehetnék modell? (lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok...nem sokára 14

169-171 cm kb.nés 47 kg

elég vékony vagyok, és hosszú lábaim vannak, a mellem nem túl nagy de azért van..

szerintetek lenne esélyem pár év múlva modellkedni??

nagyon tetszik ez a dolog...és érdekelne hogy lenne-e esélyem...


2011. febr. 17. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
bocs de szerintem is ronda hozzá a fejed
2011. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

utólsó előtti...hát köszi az őszinte véleményt..ezvan..:/


utólsó..."bocs de szerintem is ronda hozzá a fejed"

anyád nemtanított meg hogy ilyet nemillik senkinek mondani?? bár gondolom egy kibebaszott kurwa szóval nemcsodálom....jézusom...-.-"

2011. márc. 12. 17:42
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó és utolsó előtti! Látszik, hogy semmi elképzelésetek nincs a dolgokról... Nem hinném, hogy ti szupermodellek vagytok, szuperszépek és szupertökéletesek.

Kedves kérdező! Szerinted azoknak a nőknek természetesen van olyan szép arcuk? Nem. Harminc kiló festéket rájuk pakolnak, aztán a képen "kicsit" retusálnak... Szóval érted, rengeteg modell csak azért szép, mert "néha-néha" rásegítenek. És tudod mit? Szerintem nincs csúnya arcod. Ha páran még nem is tartanak szépnek, szerintem ne add fel, próbálkozz! És igen, lehetséges hogy 5 év múlva modell leszel! :)

2012. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!